Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 29 apr
9:00
Westfriezen JO9-7
Blokkers De JO9-5
za 29 apr
9:00
Westfriezen MO11-1
West Frisia MO11-1
za 29 apr
9:00
Westfriezen JO11-5
Blokkers De JO11-4
za 29 apr
9:00
Westfriezen JO8-1
Always Forward JO8-3
za 29 apr
9:00
KGB JO11-3
Westfriezen JO11-3
za 29 apr
9:15
KGB JO9-1
Westfriezen JO9-1
za 29 apr
9:30
Sporting Andijk JO9-1
Westfriezen JO9-2
za 29 apr
10:00
Hauwert 65 JO12-1
Westfriezen JO12-2
za 29 apr
10:15
Westfriezen JO9-3
Valken De JO9-1
za 29 apr
10:15
Westfriezen JO9-5
Zwaluwen 30 HCSV JO9-1
za 29 apr
10:15
Westfriezen JO11-1
KGB JO11-2
za 29 apr
10:15
Westfriezen JO11-2
MOC JO11-1
za 29 apr
10:15
Westfriezen JO11-4
ASV 55 JO11-1
za 29 apr
10:15
Dindua JO17-1
Westfriezen JO17-1
za 29 apr
10:15
Zouaven De JO8-3
Westfriezen JO8-2
za 29 apr
10:30
Reiger Boys JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 29 apr
11:00
Medemblik MO15-2
Westfriezen MO15-1
za 29 apr
11:30
Westfriezen JO13-3
Medemblik JO13-3
za 29 apr
11:30
Westfriezen JO14-1
Foresters de JO14-2
za 29 apr
11:30
Westfriezen JO12-1
Schagen/SRC JO12-2
za 29 apr
12:30
Spirit'30 MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 29 apr
13:00
Westfriezen JO15-3
Strandvogels JO15-1
za 29 apr
13:00
Westfriezen JO15-4
Alcmaria Victrix JO15-2
za 29 apr
13:00
Westfriezen JO16-2
HSV JO16-1
za 29 apr
13:00
Medemblik JO13-1
Westfriezen JO13-2
za 29 apr
14:30
Westfriezen JO17-2
West Frisia JO17-1
za 29 apr
14:30
Westfriezen JO17-3
V.V. Bergen JO17-4
za 29 apr
14:40
Alliance 22 JO16-1
Westfriezen JO16-1
za 29 apr
19:00
Westfriezen 1
SEW 1
zo 30 apr
9:30
SV Spartanen 45+1
Westfriezen 45+1
zo 30 apr
10:00
Westfriezen JO19-3
Volendam (rkav) JO19-2
zo 30 apr
10:00
George st JO19-1
Westfriezen JO19-2
zo 30 apr
11:30
Westfriezen 2
KGB 2
zo 30 apr
11:45
Westfriezen 7
Westfriezen 6
zo 30 apr
12:00
WMC 5
Westfriezen 4
zo 30 apr
13:00
Valken De 3
Westfriezen 5
zo 30 apr
13:15
Always Forward MO19-1
Westfriezen MO19-1
zo 30 apr
14:00
Westfriezen 9
DWOW 6
zo 30 apr
14:00
Ouderkerk JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 30 apr
14:00
DWOW 3
Westfriezen 8
za 6 mei
9:00
Westfriezen JO9-3
HSV Sport 1889 JO9-2
za 6 mei
9:00
Westfriezen MO11-1
Blokkers De MO11-1
za 6 mei
9:00
Westfriezen JO8-2
Blokkers De JO8-2
za 6 mei
9:00
MOC JO11-2
Westfriezen JO11-5
za 6 mei
9:30
ST Vesdo/Sint Boys JO12-1
Westfriezen JO12-2
za 6 mei
10:00
VVW JO9-3
Westfriezen JO9-7
za 6 mei
10:00
Sint Boys JO8-1
Westfriezen JO8-1
za 6 mei
10:00
DESS JO10-1
Westfriezen JO10-3
za 6 mei
10:00
VVW JO10-1
Westfriezen JO10-4
za 6 mei
10:00
KSV JO10-1
Westfriezen JO10-1
za 6 mei
10:15
Westfriezen JO9-1
Blokkers De JO9-1
za 6 mei
10:15
Westfriezen JO9-2
VVW JO9-1
za 6 mei
10:15
Westfriezen JO11-2
Dindua JO11-1
za 6 mei
10:15
Westfriezen JO11-3
DWB JO11-1
za 6 mei
11:00
Medemblik MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 6 mei
11:30
Westfriezen MO13-1
Zouaven De MO13-1
za 6 mei
11:30
Westfriezen JO13-3
Blokkers De JO13-3
za 6 mei
11:30
Westfriezen JO12-1
Valken De JO12-1
za 6 mei
11:30
Blokkers De JO13-2
Westfriezen JO13-2
za 6 mei
13:00
Westfriezen JO15-1
ZAP JO15-1
za 6 mei
13:00
Westfriezen JO13-1
KGB JO13-1
za 6 mei
13:00
Westfriezen JO13-4
VVW JO13-3
za 6 mei
13:00
ST Zuidermeer/George St. JO15-1
Westfriezen JO15-3
za 6 mei
14:00
Koedijk JO15-3
Westfriezen JO15-4
za 6 mei
14:30
Westfriezen MO15-1
Dindua MO15-1
za 6 mei
14:30
Westfriezen JO16-1
Sporting Krommenie JO16-1
za 6 mei
14:30
West Frisia JO17-1
Westfriezen JO17-2
za 6 mei
15:00
Blokkers De JO16-2
Westfriezen JO16-2
zo 7 mei
10:00
Westfriezen 8
Blokkers De 8
zo 7 mei
11:00
Sporting Andijk 2
Westfriezen 3
zo 7 mei
11:30
HSV 2
Westfriezen 2
zo 7 mei
11:30
Zouaven De 7
Westfriezen 6
zo 7 mei
11:45
Westfriezen JO19-1
Swift JO19-1
zo 7 mei
11:45
Westfriezen 4
Westfriezen 5
zo 7 mei
11:45
Westfriezen MO19-1
Vitesse 22 MO19-1
zo 7 mei
12:00
Woudia 4
Westfriezen 7
zo 7 mei
14:00
Westfriezen 9
Purmerend 5
zo 7 mei
14:00
Westfriezen JO19-2
KSV JO19-1
zo 7 mei
14:00
Westfriezen VR1
Strandvogels VR1
zo 7 mei
14:00
Texel 94 1
Westfriezen 1
zo 7 mei
14:00
SV Spartanen JO19-2
Westfriezen JO19-3
di 9 mei
18:45
FC Uitgeest JO15-4
Westfriezen JO15-4
wo 10 mei
18:15
Strandvogels MO15-1
Westfriezen MO15-2
wo 10 mei
19:00
Westfriezen MO15-1
Kwiek 78 MO15-1
wo 10 mei
19:00
Succes MO13-1
Westfriezen MO13-2
wo 10 mei
19:00
Blokkers De JO10-1
Westfriezen JO10-2
do 11 mei
19:00
Kolping Boys JO17-2
Westfriezen JO17-1
za 13 mei
8:45
WELPEN
WELPEN
za 13 mei
8:45
Blokkers De JO9-3
Westfriezen JO9-5
za 13 mei
9:00
Westfriezen MO11-1
Blokkers De MO11-2
za 13 mei
9:00
Kwiek 78 JO9-1
Westfriezen JO9-4
za 13 mei
9:15
Grasshoppers JO9-3
Westfriezen JO9-6
za 13 mei
9:30
KGB JO13-4
Westfriezen JO13-4
za 13 mei
10:00
West Frisia JO11-3
Westfriezen JO11-3
za 13 mei
10:15
Westfriezen JO9-2
VVW JO9-1
za 13 mei
10:15
Westfriezen JO9-7
Sporting Andijk JO9-6
za 13 mei
10:15
Westfriezen JO11-1
Dynamo JO11-1
za 13 mei
10:15
Westfriezen JO11-2
Grasshoppers JO11-1
za 13 mei
11:00
Medemblik MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 13 mei
11:00
VVS 46 JO10-1
Westfriezen JO10-2
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 29 apr
10:00
Westfriezen F3
VVW F2
za 29 apr
10:00
Maedilon/VZV F1
Westfriezen F2
za 29 apr
11:00
Westfriezen E2
Victoria O E2
za 29 apr
11:00
Westfriezen E6
VZV E4
za 29 apr
11:40
Spartanen E3
Westfriezen E5
za 29 apr
12:15
Westfriezen E1
DSS E1
za 29 apr
13:15
Westfriezen DC1
Westfriesland/SEW DC1
zo 30 apr
9:45
Westfriezen DB4#
Spartanen DB2
zo 30 apr
10:45
Westfriezen DS2
Spartanen DS2
zo 30 apr
11:00
George St. D2
Westfriezen D2
zo 30 apr
11:00
Monnickendam DC1
Westfriezen DC2
zo 30 apr
11:50
Koedijk DB1#
Westfriezen DB3
zo 30 apr
12:00
Westfriezen DB1
Tornado DB1
zo 30 apr
12:45
VVW DS2
Westfriezen DS3
zo 30 apr
13:15
Westfriezen HS1
Kleine Sluis/Tonegido HS1
zo 30 apr
14:00
Hollandia T DS1
Westfriezen DS1
zo 30 apr
14:30
Westfriezen DB2
Spartanen DB1
zo 30 apr
14:45
DTS '48 DS3
Westfriezen DS4
ma 1 mei
19:30
Sporting Andijk DMW2
Westfriezen DMW3
ma 1 mei
19:30
Westfriezen DMW1
Meervogels DMW2
za 6 mei
10:00
Westfriezen F2
VVW F1
za 6 mei
10:00
Meteoor F1
Westfriezen F3
za 6 mei
10:30
VVW E2
Westfriezen E3
za 6 mei
10:30
VVW E4
Westfriezen E6
za 6 mei
11:00
Westfriezen D2
Victoria O D4
za 6 mei
11:00
Westfriezen E5
Sporting Andijk E2
za 6 mei
11:00
Westfriesland/SEW F2
Westfriezen F1
za 6 mei
11:00
Valken E1
Westfriezen E2
za 6 mei
11:15
VZV E1
Westfriezen E1
za 6 mei
12:00
Westfriezen DC3
Zwaluwen '30 DC1
za 6 mei
13:15
Westfriezen DC2
KRAS/Volendam DC4
zo 7 mei
10:00
Westfriezen DS4
Spartanen DS4
zo 7 mei
10:30
Westfriesland/SEW DB3
Westfriezen DB4#
zo 7 mei
11:00
Vriendschap/TOB E1#
Westfriezen E4
zo 7 mei
11:30
Westfriezen DS3
Valken DS2
zo 7 mei
11:50
Victoria O DS2
Westfriezen DS2
zo 7 mei
13:00
Westfriezen DS1
Berdos DS1
zo 7 mei
13:00
VVW DB2
Westfriezen DB2
zo 7 mei
13:15
KSV DB1
Westfriezen DB1
zo 7 mei
13:30
Zaanstreek HS1
Westfriezen HS1
zo 7 mei
14:00
DSS DC1
Westfriezen DC1
ma 8 mei
19:30
Quick DMW1
Westfriezen DMW1
ma 8 mei
19:30
Westfriezen DMW3
KSV DMW3
wo 10 mei
16:00
Valken F1
Westfriezen F2
wo 10 mei
17:00
Westfriezen F1
Quick F1#
wo 10 mei
17:00
Westfriezen F3
VOC F1
do 11 mei
19:00
Westfriezen DC1
DTS '48 DC1
za 13 mei
10:00
Westfriezen E3
Spartanen E2
za 13 mei
10:55
Spartanen DC3
Westfriezen DC3
za 13 mei
11:00
Westfriezen E2
Westfriesland/SEW E2
za 13 mei
11:00
Westfriesland/SEW E3
Westfriezen E5
za 13 mei
12:00
Westfriesland/SEW E1
Westfriezen E1
za 13 mei
12:15
Westfriezen DC2
Spartanen DC2
za 13 mei
13:30
Westfriezen DC1
DSO DC1
zo 14 mei
10:00
Westfriezen DB2
Valken DB1
zo 14 mei
10:00
Sporting Andijk E2
Westfriezen E6
zo 14 mei
10:00
George St. E2
Westfriezen E4
zo 14 mei
10:15
Zaanstreek D2
Westfriezen D2
zo 14 mei
11:00
DTS '48 DS2
Westfriezen DS3
zo 14 mei
11:00
KSV DB3
Westfriezen DB3
zo 14 mei
11:15
Westfriezen DB1
Hollandia T DB1#
zo 14 mei
12:30
Westfriezen DS2
Vriendschap/TOB DS2
zo 14 mei
12:40
Blokker DS2
Westfriezen DS4
zo 14 mei
13:00
Hauwert D2
Westfriezen D1
zo 14 mei
13:30
Tornado DS1
Westfriezen DS1
zo 14 mei
13:45
Westfriezen HS1
VVW HS1
ma 15 mei
19:30
Westfriezen DMW3
Vido DMW5
wo 17 mei
16:00
Westfriezen F1
Hauwert F1
wo 17 mei
20:00
DSOV DMW1
Westfriezen DMW1
do 18 mei
19:00
Westfriezen DB1
VZV DB2
do 18 mei
19:30
DTS '48 DS1
Westfriezen DS1
do 18 mei
20:00
Zap DS2
Westfriezen DS3
do 18 mei
20:05
Westfriezen DS2
DES DS1
za 20 mei
10:00
Westfriezen E4
Zwaluwen '30 E1#
za 20 mei
10:00
Westfriezen E6
Niedorp E2
za 20 mei
10:00
Meteoor E3
Westfriezen E3
za 20 mei
10:50
Spartanen E1
Westfriezen E2
za 20 mei
11:00
Westfriezen E1
Meteoor E1#
za 20 mei
11:00
Westfriesland/SEW F3
Westfriezen F3
za 20 mei
12:00
Westfriezen D2
Zaanstreek D1#
za 20 mei
13:00
Westfriezen DC3
Victoria O DC3
zo 21 mei
10:00
DTS '48 F1
Westfriezen F1
zo 21 mei
10:00
Vido F1
Westfriezen F2
zo 21 mei
10:00
Westfriezen DS4
Graftdijk DS2
zo 21 mei
10:30
Meteoor DC1#
Westfriezen DC2
zo 21 mei
10:50
Vido D2
Westfriezen D1
zo 21 mei
11:15
Westfriezen DB2
Excelsior '53 DB1
zo 21 mei
11:45
VVW DC1
Westfriezen DC1
zo 21 mei
12:00
Zap DB2
Westfriezen DB1
zo 21 mei
12:00
Zuidermeer/Spartanen DS3
Westfriezen DS3
zo 21 mei
12:15
Westfriezen DB3
Lacom '91 DB1
zo 21 mei
13:00
VZV E4
Westfriezen E5
zo 21 mei
13:30
Westfriezen DS1
Con Zelo DS1
zo 21 mei
13:30
Meteoor DB1
Westfriezen DB4#
ma 22 mei
19:00
Hauwert DMW2
Westfriezen DMW3
ma 22 mei
19:30
Westfriezen DMW1
Valken DMW1

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor