Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
zo 25 feb regulier 9:15 Westfriezen F4 Spartanen F2# Veld 1 Besseling, R.G.M. (Renee) Zwaag
zo 25 feb regulier 10:00 Westfriezen DB4 Valken DB1 Veld 1 Besseling, R.S.M. (Róbin) Zwaag
zo 25 feb regulier 11:00 Westfriezen DC1 Niedorp DC1 Veld 1 Besseling, R.G.M. (Renee) Zwaag
zo 25 feb regulier 12:00 Westfriezen E1 KRAS/Volendam E2 Veld 1 Schouten, E. (Esther) Zwaag
zo 25 feb regulier 12:55 Westfriezen E2 Sporting Andijk E1 Veld 1 Schouten, E. (Esther) Zwaag
zo 25 feb regulier 13:50 Westfriezen DB1 WPK/Westlandia DB1# Veld 1 J. (Jan) Bijvoet (Scheidsrechter) Zwaag
za 3 mrt regulier 10:00 Westfriezen F2# Sporting Andijk F1 Veld 1 Rood, M. (Milou) Zwaag
za 3 mrt regulier 10:00 Westfriezen F1 VZV F1 Veld 1 Pronk, D. (Demi) Zwaag
za 3 mrt regulier 10:45 Westfriezen E4 Monnickendam E1 Veld 1 Rood, M. (Milou) Zwaag
za 3 mrt regulier 11:45 Westfriezen E3 Niedorp E2 Veld 1 Reterink, L. (Lisa) Zwaag
za 3 mrt regulier 12:45 Westfriezen D1 KRAS/Volendam D2 Veld 1 Reterink, L. (Lisa) Zwaag
za 3 mrt regulier 13:30 Westfriezen D4 SSV/Sporting S D1 Veld 1 Karsten, C. (Carina) Zwaag
za 3 mrt regulier 14:15 Westfriezen D3 VVW D4 Veld 1 Karsten, C. (Carina) Zwaag
za 3 mrt regulier 15:00 Westfriezen D2 Victoria O D2 Veld 1 Karsten, C. (Carina) Zwaag
zo 4 mrt regulier 9:00 Westfriezen DB3 Dynamo DB2 Veld 1 Ossen, L. (Lois) Zwaag
zo 4 mrt regulier 10:00 Westfriezen DB2 Tornado DB2# Veld 1 Groningen, L. (Lotte) van Zwaag
zo 4 mrt regulier 11:00 Westfriezen DB4 Victoria O DB2 Veld 1 Bakker, R. (Roos) Zwaag
zo 4 mrt regulier 12:00 Westfriezen DS2 Blokker DS1 Veld 1 Vellinga, R. (Ronald) Zwaag
zo 4 mrt regulier 13:15 Westfriezen DS1 DTS '48 DS1 Veld 1 R. (Remy) Douven (Scheidsrechter) Zwaag
zo 4 mrt regulier 14:30 Westfriezen DA1 Hugo Girls DA1# Veld 1 Klijbroek, E. (Elly) Zwaag
zo 4 mrt regulier 15:45 Westfriezen DA2 Meervogels DA1 Veld 1 Berends, R. (Romy) Zwaag
zo 4 mrt regulier 16:00 Gemini (Z) DB1 Westfriezen DB1 zaal 1 J. (Jeanine) van Leeuwen (Scheidsrechter), I. (Irene) van der Spek - Borst (Scheidsrechter) Oosterpoort
zo 4 mrt regulier 17:00 Westfriezen DS3 Blokker DS2 Veld 1 Romein, A. (Anouk) Zwaag
ma 5 mrt regulier 20:00 Quick DMW1 Westfriezen DMW1 Zaal 1 Sijm, M. (Myrna) M.C. De Muiter
wo 7 mrt regulier 20:00 Westfriezen DMW2 VVW DMW4 Veld 1 Malizia, C. (Claudia) Ados, de
za 10 mrt regulier 9:00 Westfriezen DC1 D.T.S. '48 DC1# Veld 1 Schutte, D. (Diana) Zwaag
za 10 mrt regulier 10:00 Westfriezen F3 George St. F2 Veld 1 Eerbeek, M. (Meagan) Zwaag
za 10 mrt regulier 10:00 Westfriezen F2# St. George F1# Veld 1 Kreher, I. (Indira) Zwaag
za 10 mrt regulier 10:45 Westfriezen E1 Commandeur/VVW E1# Veld 1 Kreher, I. (Indira) Zwaag
za 10 mrt regulier 11:40 Westfriezen D2 VVW D3 Veld 1 Vriend, K. (Karlijn) Zwaag
za 10 mrt regulier 12:30 Westfriezen D1 Westfriesland/SEW D3 Veld 1 Vriend, K. (Karlijn) Zwaag
za 10 mrt regulier 13:15 Westfriezen E2 Westfriesland/SEW E2 Veld 1 Besseling, R.G.M. (Renee) Zwaag
za 10 mrt regulier 13:45 KSV E4 Westfriezen E4 veld 1 De Draai
za 10 mrt regulier 14:10 Westfriezen F1 Vrone F1 Veld 1 Besseling, R.G.M. (Renee) Zwaag
za 10 mrt regulier 16:30 KSV E2# Westfriezen E3 veld 1 De Draai
zo 11 mrt regulier 10:00 Vrone DA2# Westfriezen DA2 Veld 1 Janssen, P. (Puck) Oostwal, de
zo 11 mrt regulier 10:00 Westfriezen DB4 VVW DB3 Veld 1 Wagenmakers, M. (Mariët) Zwaag
zo 11 mrt regulier 10:15 Meteoor D2 Westfriezen D3 Veld 1 Weijver, de
zo 11 mrt regulier 11:00 Westfriezen DB3 Koedijk DB1# Veld 1 Punter, M. (Marjolein) Zwaag
zo 11 mrt regulier 11:45 Hauwert D2 Westfriezen D4 Veld 1 Kreek, de
zo 11 mrt regulier 12:00 Westfriezen DB2 Hugo Girls DB1 Veld 1 Bakker, R. (Roos) Zwaag
zo 11 mrt regulier 12:40 Zap DB1 Westfriezen DB1 Veld 1 W. (Wout) van Gastel (Scheidsrechter) Zwaluwenvlucht, de
zo 11 mrt regulier 13:00 Westfriezen DS1 JHC DS1 Veld 1 H. (Harry) Lute (Scheidsrechter) Zwaag
zo 11 mrt regulier 14:15 Westfriezen DA1 SSV/Sportinhg S DA1 Veld 1 Klijbroek, E. (Elly) Zwaag
wo 14 mrt regulier 20:00 Westfriezen DMW1 Con Zelo DMW2 Veld 1 Beerepoot, D. (Dana) Ados, de
za 17 mrt regulier 11:15 Westfriesland/SEW F4 Westfriezen F4 Veld 1 Dres, de
za 17 mrt regulier 18:10 Zwaluwen '30 DA1 Westfriezen DA2 Veld 1 Zwaluwen'30
zo 18 mrt regulier 9:00 Westfriezen E4 Quick E1 Veld 1 Jong, B. (Britt) Ados, de
zo 18 mrt regulier 9:30 Meteoor F1 Westfriezen F1 Veld 1 Weijver, de
zo 18 mrt regulier 10:00 Westfriezen E3 Victoria O E1# Veld 1 Jong, B. (Britt) Ados, de
zo 18 mrt regulier 10:00 Hugo Girls F1# Westfriezen F2# Veld 1 Sportcentrum Noorderend
zo 18 mrt regulier 10:15 Meteoor D1 Westfriezen D1 Veld 1 Weijver, de
zo 18 mrt regulier 11:00 Westfriezen DB1 Zeeburg DB1 Veld 1 C. (Claudia) Renckens (Scheidsrechter) Ados, de
zo 18 mrt regulier 11:00 VVW DB3 Westfriezen DB3 Hal 2 - Olympia Dars, de
zo 18 mrt regulier 11:50 J.H.C. DC1# Westfriezen DC1 Zaal 1 Sport aan Zee 1
zo 18 mrt regulier 12:00 Meteoor DS1 Westfriezen DS1 Veld 1 J. (John) Schneider (Scheidsrechter) Weijver, de
zo 18 mrt regulier 12:00 Westfriezen D4 DTS '48 D1 Veld 1 Jong, D. (Dana) Ados, de
zo 18 mrt regulier 12:00 Valken E1 Westfriezen E1 Veld 1 Bregman, M. (Manon) Banne, de
zo 18 mrt regulier 12:10 Westfriesland/SEW DA2 Westfriezen DA1 Veld 1 Dres, de
zo 18 mrt regulier 12:25 A & O D1# Westfriezen D2 Veld 1 Oosterhout
zo 18 mrt regulier 12:45 Westfriezen D3 Excelsior '53 D2 Veld 1 Jong, D. (Dana) Ados, de
zo 18 mrt regulier 13:15 Meteoor E1# Westfriezen E2 Veld 1 Weijver, de
zo 18 mrt regulier 13:20 Westfriesland/SEW DB2# Westfriezen DB2 Veld 1 Dres, de
zo 18 mrt regulier 13:30 Westfriezen DS2 Spartanen DS2 Veld 1 Vellinga, R. (Ronald) Ados, de
zo 18 mrt regulier 14:45 Westfriezen DS3 DTS '48 DS4 Veld 1 Laan, I. (Isabelle) van de Ados, de
zo 18 mrt regulier 14:45 Spartanen DB2# Westfriezen DB4 zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
ma 19 mrt regulier 19:00 Kleine Sluis DMW2 Westfriezen DMW1 Veld 1 Schuttenhelm, N. (Natanja), Batenburg, R. (Robin) Veerburg, de
wo 21 mrt regulier 20:00 Westfriezen DMW2 HCV '90 DMW1 Veld 1 Malizia, C. (Claudia) Ados, de
za 24 mrt regulier 10:00 Westfriezen E4 VVW E4 Veld 1 Koff, I. (Inger) de Zwaag
za 24 mrt regulier 10:00 Victoria O F2 Westfriezen F4 Veld 1 Hageman, C.C.K. (Kees) Stap, de
za 24 mrt regulier 10:30 VZV E3 Westfriezen E1 zaal 1 Smit, S. (Sanne), Zwart, I. (Isa) Zijveld, 't
za 24 mrt regulier 11:00 Westfriesland/SEW F3 Westfriezen F3 Veld 1 Dres, de
za 24 mrt regulier 11:05 Westfriezen E3 Westfriezen E2 Veld 1 Koff, I. (Inger) de Zwaag
za 24 mrt regulier 12:00 Westfriezen D4 Quick D1 Veld 1 Koff, I. (Inger) de Zwaag
za 24 mrt regulier 12:45 Westfriezen D3 Spartanen D1# Veld 1 Koff, I. (Inger) de Zwaag
za 24 mrt regulier 13:30 Westfriezen D1 Hauwert D1 Veld 1 Mulder, F. (Frank) Zwaag
za 24 mrt regulier 15:25 Vrone DC2# Westfriezen DC1 Veld 1 Kaag, C. (Chantal) Oostwal, de
zo 25 mrt regulier 9:30 Westfriezen DA2 Spartanen DA2 Veld 1 Vellinga, M. (Mandy) Zwaag
zo 25 mrt regulier 9:30 Excelsior '53 F1# Westfriezen F2# Veld 1 Kloet, de
zo 25 mrt regulier 10:40 Geel Zwart F1 Westfriezen F1 zaal 1 Voort, J. (José) van de Multitreffer, de
zo 25 mrt regulier 10:45 Westfriezen DS3 Zuidermeer/Spartanen DS3 Veld 1 Beerepoot, D. (Dana) Zwaag
zo 25 mrt regulier 11:00 Spartanen DB2# Westfriezen DB3 zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
zo 25 mrt regulier 12:00 Westfriezen DS2 Victoria O DS2 Veld 1 Vellinga, R. (Ronald) Zwaag
zo 25 mrt regulier 12:10 WPK/Westlandia DB1# Westfriezen DB1 zaal 1 K. (Koos) de Vette (Scheidsrechter) De Pijl
zo 25 mrt regulier 13:15 Westfriezen DS1 Hollandia T DS1 Veld 1 W.T. (Wim) Meijer (Scheidsrechter) Zwaag
zo 25 mrt regulier 14:10 Meteoor DB1# Westfriezen DB2 Veld 1 Weijver, de
zo 25 mrt regulier 14:45 Spartanen DA1# Westfriezen DA1 zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
zo 25 mrt regulier 14:50 Valken DB1 Westfriezen DB4 Veld 1 Ruitenberg, J. (Jeffrey) Banne, de
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor