Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 30 sep regulier 10:00 Westfriezen E2 DTS '48 E1 veld 1 asfalt Steenman, E. (Esther) Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 10:00 Spartanen F3 Westfriezen F3 Veld 1 Pront, C. (Chantal), Kamp, J.J. (Jeroen), Spaans-de Bakker, I. (Ineke) Spartanen
za 30 sep regulier 10:00 Westfriezen F4 Kleine Sluis F2 veld 2 kunstgras Zwagerman, K.E. (Kyara-Elize) Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 10:00 Westfriezen F1 Westfriesland/SEW F1# veld 2 kunstgras Rood, M. (Milou) Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 10:55 Spartanen E2 Westfriezen E3 Veld 1 Hiemstra, J. (Jolijn), Greeuw, F. (Fleur) de, Spaans-de Bakker, I. (Ineke) Spartanen
za 30 sep regulier 11:00 VVW D4 Westfriezen D2 Veld 2 VVW - Sportcomplex De Westrand
za 30 sep regulier 11:00 Westfriezen E1 Geel Zwart E1# veld 1 asfalt Steenman, E. (Esther) Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 12:00 Westfriezen D4 KRAS/Volendam D4 veld 1 asfalt Horssen, M. (Monique) van Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 13:00 Westfriezen D1 Hauwert D1 veld 1 asfalt Besseling, R.M. (Richel) Westfriezen - 't Krijt
za 30 sep regulier 14:00 Westfriezen DC1 VZV DC2 veld 1 asfalt Horssen, M. (Monique) van Westfriezen - 't Krijt
zo 1 okt regulier 10:00 Westfriezen DB4 Valken DB1 veld 1 asfalt Punter, M. (Marjolein) Westfriezen - 't Krijt
zo 1 okt regulier 10:45 Berdos E1# Westfriezen E4 Veld 1 Berdos - De Kiefthoek/"De Punt"
zo 1 okt regulier 11:00 KRAS/Volendam DB1 Westfriezen DB1 zaal 1 (nieuw) Opperdam
zo 1 okt regulier 11:00 Westfriezen DB3 VVW DB2 veld 1 asfalt Vriend, M (Marit) Westfriezen - 't Krijt
zo 1 okt regulier 11:00 Vido F1 Westfriezen F2# veld 3 Dop Purmerend
zo 1 okt regulier 11:15 Blokker D1 Westfriezen D3 Veld 1 Blokker H.V.
zo 1 okt regulier 12:00 Westfriezen DS2 Spartanen DS2 veld 1 asfalt Vellinga, R. (Ronald) Westfriezen - 't Krijt
zo 1 okt regulier 12:00 Meervogels DA1 Westfriezen DA2 Veld 1 Beurs, A. (Annick) de Meervogels '60 - Boshuis
zo 1 okt regulier 13:15 Westfriezen DS1 Tornado DS2 veld 1 asfalt S. (Sandra) van der Gragt (Scheidsrechter) Westfriezen - 't Krijt
zo 1 okt regulier 13:20 Victoria O DS3 Westfriezen DS3 Veld 1 Hageman, C.C.K. (Kees) Victoria O Complex
zo 1 okt regulier 14:00 Lacom '91 DB1# Westfriezen DB2 Veld 2 Glas-den Hartigh, B. (Bijtske) Lacom'91
zo 1 okt regulier 14:30 Westfriezen DA1 Spartanen DA1# veld 1 asfalt Klijbroek, E. (Elly) Westfriezen - 't Krijt
ma 2 okt regulier 19:30 SSV/Sporting S DMW2 Westfriezen DMW2 Veld 1 Alkadi, I. (Isam) S.S.V.
ma 2 okt regulier 19:30 Westfriezen DMW1 Westfriesland/SEW DMW1 veld 1 asfalt Romein, A. (Anouk) Westfriezen - 't Krijt
za 7 okt regulier 10:00 Westfriezen F2# DTS '48 F1 veld 2 kunstgras Vriend, K. (Karlijn) Westfriezen - 't Krijt
za 7 okt regulier 10:00 Westfriezen E4 Tornado E3 veld 1 asfalt Jong, B. (Britt) Westfriezen - 't Krijt
za 7 okt regulier 11:00 Westfriezen E3 Quick E1 veld 1 asfalt Jong, B. (Britt) Westfriezen - 't Krijt
za 7 okt regulier 11:30 Victoria O D1 Westfriezen D1 Veld 1 Hageman, C.C.K. (Kees) Victoria O Complex
za 7 okt regulier 12:00 Westfriezen D2 Excelsior '53 D2 veld 1 asfalt Jong, D. (Dana) Westfriezen - 't Krijt
zo 8 okt regulier 10:00 KRAS/Volendam DB1 Westfriezen DB1 zaal 1 (nieuw) Opperdam
zo 8 okt regulier 10:00 Hauwert F1 Westfriezen F1 Veld 1 Neefjes, A. (Arie) Hauwert - H.V. Hauwert
zo 8 okt regulier 10:00 Valken E1 Westfriezen E2 Veld 1 Leth, A. (Alisha) de Valken - Sportcomplex Valken
zo 8 okt regulier 11:00 Lacom '91 DB2 Westfriezen DB4 Veld 1 Schoppen, T. (Thom) Lacom'91
zo 8 okt regulier 11:00 Westfriezen DB2 Hugo Girls DB1 veld 1 asfalt Schutte, D. (Diana) Westfriezen - 't Krijt
zo 8 okt regulier 11:05 DSO E1 Westfriezen E1 Veld 2 DSO - De Dogger
zo 8 okt regulier 11:20 Dynamo DB1 Westfriezen DB3 Veld 1 Dynamo Sportpark
zo 8 okt regulier 11:50 Graftdijk DS2 Westfriezen DS2 Veld 1 Splunter, M. (Marieke) van, Kuijper, L. (Lizzy) Graftdijk - sportcomplex Graftdijk
zo 8 okt regulier 12:00 Westfriezen DA2 DES DA1 veld 1 asfalt Keizer, C. (Chris) Westfriezen - 't Krijt
zo 8 okt regulier 12:35 Niedorp D1 Westfriezen D3 Veld 1 Niedorp -Sportcomplex Nieuwe Niedorp
zo 8 okt regulier 12:45 Hauwert DC1 Westfriezen DC1 Veld 1 Neefjes, A. (Arie) Hauwert - H.V. Hauwert
zo 8 okt regulier 13:00 Victoria O DS1 Westfriezen DS1 Veld 1 P. (Piet) Groot (Scheidsrechter) Victoria O Complex
zo 8 okt regulier 13:05 Sporting Andijk F1 Westfriezen F4 Veld 1 Knol, M. (Melanie) Sporting Andijk
zo 8 okt regulier 13:15 Westfriezen DS3 Westfriesland/SEW DS2 veld 1 asfalt Vellinga, R. (Ronald) Westfriezen - 't Krijt
zo 8 okt regulier 14:30 Westfriezen DA1 George St. DA1 veld 1 asfalt Klijbroek, E. (Elly) Westfriezen - 't Krijt
ma 9 okt regulier 19:30 Westfriezen DMW2 Blokker DMW1 veld 1 asfalt Vellinga, M. (Mandy) Westfriezen - 't Krijt
ma 9 okt regulier 19:30 Vido DMW3 Westfriezen DMW1 Veld 1 Dop Purmerend
za 14 okt regulier 10:00 Westfriezen E2 George St. E1 veld 1 asfalt Karsten, C. (Carina) Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 10:00 Westfriezen F4 Vrone F2 veld 2 kunstgras Lenssen, M. (Merlyn) Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 10:00 St. George F1# Westfriezen F2# Veld 1 St. George - Sportcomplex St. George
za 14 okt regulier 10:00 Westfriezen F1 VVW F1 veld 2 kunstgras Mulder, Y. (Yael) Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 10:15 Dynamo E2 Westfriezen E4 Veld 1 Dynamo Sportpark
za 14 okt regulier 11:00 St. George D2# Westfriezen D2 Veld 1 St. George - Sportcomplex St. George
za 14 okt regulier 11:00 Westfriezen E1 DSS E1 veld 1 asfalt Mulder, F. (Frank) Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 11:20 Dynamo E1 Westfriezen E3 Veld 1 Dynamo Sportpark
za 14 okt regulier 12:00 Westfriezen D3 Meteoor D1 veld 1 asfalt Zaag, R. (Romy) van der Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 13:00 Westfriezen D1 Spartanen D1# veld 1 asfalt Reterink, L. (Lisa) Westfriezen - 't Krijt
za 14 okt regulier 14:00 Westfriezen DC1 Sporting Andijk DC1 veld 1 asfalt Schutte, D. (Diana) Westfriezen - 't Krijt
zo 15 okt regulier 10:00 Westfriezen DB4 Spartanen DB2 veld 1 asfalt Laan, I. (Isabelle) van de Westfriezen - 't Krijt
zo 15 okt regulier 11:00 Hauwert D2 Westfriezen D4 Veld 1 Neefjes, A. (Arie) Hauwert - H.V. Hauwert
zo 15 okt regulier 11:00 Westfriezen DB3 SSV/Sporting S DB1 veld 1 asfalt Laan, I. (Isabelle) van de Westfriezen - 't Krijt
zo 15 okt regulier 11:00 Westfriezen DB1 VELO DB1 Veld 1 Zwaag
zo 15 okt regulier 11:15 Tornado DB2# Westfriezen DB2 Veld 2 Hierck, J. (Jolanda), Duin, I. (Ingrid) Tornado - De Kabel
zo 15 okt regulier 11:45 Vido F2 Westfriezen F3 veld 3 Dop Purmerend
zo 15 okt regulier 12:00 Westfriezen DS2 Victoria O DS2 veld 1 asfalt Vellinga, R. (Ronald) Westfriezen - 't Krijt
zo 15 okt regulier 12:00 Wijk aan Zee DA1 Westfriezen DA2 Veld 1 Utku, E. (Esra) Wijk aan Zee - Doolhof
zo 15 okt regulier 13:00 DTS '48 DS4 Westfriezen DS3 Veld 1 DTS '48 - Woudlust
zo 15 okt regulier 13:15 Westfriezen DS1 DTS '48 DS1 veld 1 asfalt A. (Andre) Zeldenthuis (Scheidsrechter) Westfriezen - 't Krijt
ma 16 okt regulier 20:20 Dynamo DMW2 Westfriezen DMW2 Veld 1 Dynamo Sportpark
za 21 okt regulier 10:00 Westfriezen D3 Spartanen D2 veld 1 asfalt Besseling, R.M. (Richel) Westfriezen - 't Krijt
za 21 okt regulier 10:00 Meteoor D2 Westfriezen D4 Veld 1 Meteoor - Sportpark De Weijver
za 21 okt regulier 10:45 Dynamo D2 Westfriezen D2 Veld 1 Dynamo Sportpark
za 21 okt regulier 12:40 Excelsior '53 D1# Westfriezen D1 Veld 1 Excelsior
zo 22 okt regulier 11:00 Westfriezen DB1 Quintus (W) DB1 Veld 1 Zwaag
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor