Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
wo 1 mrt regulier 19:00 Westfriezen DMW3 Westfriesland/SEW DMW1 Veld 1 Romein, L. (Leonie) Ados, de
wo 1 mrt regulier 20:30 Spartanen DMW1 Westfriezen DMW1 veld 1 Oranjehal
za 4 mrt regulier 9:30 Westfriezen F4 Spartanen F2 Zwagerman, K.E. (Kyara-Elize) Zwaag
za 4 mrt regulier 10:15 Westfriezen F1 VVW F1 Godfriedt, M (Melanie) Zwaag
za 4 mrt regulier 10:15 Westfriezen F3 Excelsior '53 F1 Veld 1 Klaver, M. (Marit), Jong, E. (Emma) de Zwaag
za 4 mrt regulier 11:00 Westfriezen E3 George St. E2 Jong, J. (Juliette) Zwaag
za 4 mrt regulier 11:55 Westfriezen E2 Vido E1 Groningen, L. (Lotte) van Zwaag
za 4 mrt regulier 12:50 Westfriezen D1 Niedorp D2 Koff, I. (Inger) de Zwaag
za 4 mrt regulier 13:35 Westfriezen E1 CSV E1 Duson, E. (Emma) Zwaag
za 4 mrt regulier 14:25 Victoria O DC1# Westfriezen DC2 Hageman, C.C.K. (Kees) Stap, de
za 4 mrt regulier 14:30 Westfriezen DC3 VVW DC4 Schutte, D. (Diana) Zwaag
za 4 mrt regulier 17:00 Vido D2 Westfriezen D2 zaal 1 Vaart de
zo 5 mrt regulier 10:00 Westfriezen DS4 VVW DS4 Vellinga, R. (Ronald) Zwaag
zo 5 mrt regulier 11:00 D.T.S. '48 DB1# Westfriezen DB4# Veld 1 Sluis, de
zo 5 mrt regulier 11:05 Vrone E4 Westfriezen E4 Veld 1 Leeuwen, N. (Nathalie) van Oostwal, de
zo 5 mrt regulier 11:15 Westfriezen DS3 Excelsior '53 DS2 Planting, M. (Maarten) Zwaag
zo 5 mrt regulier 11:55 Quick DB1 Westfriezen DB3 Ursem, Y. (Yvonne) Dars, de
zo 5 mrt regulier 12:30 Westfriezen DB1 Hollandia T DB1# Vellinga, R. (Ronald) Zwaag
zo 5 mrt regulier 12:45 Valken DS2 Westfriezen DS2 Koebrugge, E. (Elise) Banne, de
zo 5 mrt regulier 13:15 DTS '48 DS1 Westfriezen DS1 Veld 1 R. (Remy) Douven (Scheidsrechter) Sluis, de
zo 5 mrt regulier 13:30 Westfriezen HS1 Aristos (A) HS3 Veld 1 P. (Piet) Schuit (Scheidsrechter) Zwaag
zo 5 mrt regulier 14:45 Westfriezen DB2 Excelsior '53 DB1 Dongen, E. (Eric) van Zwaag
ma 6 mrt regulier 21:00 VVW DMW2 Westfriezen DMW3 Zaal 1 M.C. De Muiter
wo 8 mrt regulier 19:00 Westfriezen DMW1 Quick DMW1 Veld 1 Reterink, N. (Nicoline) Ados, de
za 11 mrt regulier 9:55 JHC E1 Westfriezen E1 Zaal 1 Sport aan Zee
za 11 mrt regulier 10:05 KRAS/Volendam D5 Westfriezen D1 zaal 1 (nieuw) Opperdam
za 11 mrt regulier 10:50 Dynamo F2 Westfriezen F4 Veld 1 Mijse, de
za 11 mrt regulier 13:20 VVW E3 Westfriezen E3 Hal 1 - Dars Dars, de
za 11 mrt regulier 14:00 Vriendschap/TOB F1# Westfriezen F2 zaal 1 Elzenhagen
za 11 mrt regulier 14:20 VVW DC2 Westfriezen DC2 Hal 1 - Dars Dars, de
za 11 mrt regulier 18:00 Schagen DC1 Westfriezen DC1 Veld 1 Spartahal, de
za 11 mrt regulier 19:30 JHC DS1 Westfriezen DS1 Zaal 1 J. (John) Schneider (Scheidsrechter) Sport aan Zee
zo 12 mrt regulier 10:00 Westfriezen DB2 Valken DB1 Vriend, M. (Marlies) Kers, de
zo 12 mrt regulier 10:30 Quick DB1 Westfriezen DB4# Hal 2 - Olympia Romein, M.C. (Manon) Dars, de
zo 12 mrt regulier 11:00 George St. E1 Westfriezen E2 Laan, J. (Joyce) Koggenhal
zo 12 mrt regulier 11:00 Westfriezen D2 Valken D3 Mulder, Y. (Yael) Kers, de
zo 12 mrt regulier 12:45 VZV DB2 Westfriezen DB1 Betjes, J (Jan) Zijveld, 't
zo 12 mrt regulier 14:00 Valken F2 Westfriezen F3 Groot, L. (Lisa) Banne, de
zo 12 mrt regulier 14:00 Valken F1 Westfriezen F1 Hoff, B. (Bo) Banne, de
zo 12 mrt regulier 14:45 Sporting S/SSV DS1 Westfriezen DS2 Veld 1 Lentz, T. (Tineke) Mijse, de
zo 12 mrt regulier 15:45 KRAS/Volendam HS4 Westfriezen HS1 zaal 1 (nieuw) A A (Nancy) Beers (Scheidsrechter) Opperdam
zo 12 mrt regulier 15:45 Zuidermeer/Spartanen DS3 Westfriezen DS4 Veld 1 Kreek, de
di 14 mrt regulier 21:30 DTS '48 DMW1 Westfriezen DMW1 Veld 1 Sluis, de
wo 15 mrt regulier 19:00 Westfriezen DMW3 VVW DMW5 Veld 1 Ates, S. (Stephanie) Ados, de
za 18 mrt regulier 9:00 Westfriezen F4 Quick F2 Veld 1 Klaver, M. (Marit), Jong, E. (Emma) de Zwaag
za 18 mrt regulier 9:45 Westfriezen F1 Quick F1# Hageman-Weijdener, B. (Brigitte) Zwaag
za 18 mrt regulier 9:45 Westfriezen F3 Victoria O F2 Pronk, D. (Demi) Zwaag
za 18 mrt regulier 10:30 Westfriezen E4 Vido E2 Mulder, F. (Frank) Zwaag
za 18 mrt regulier 11:25 Westfriezen E3 DTS '48 E1 Horssen, M. (Monique) van Zwaag
za 18 mrt regulier 12:20 Westfriezen E2 Blokker E1 Eerbeek, M. (Meagan) Zwaag
za 18 mrt regulier 13:15 Westfriezen E1 DES E1 Veld 1 Vellinga, M. (Mandy) Zwaag
za 18 mrt regulier 14:15 Westfriezen DC2 S.S.V. DC1# Veld 1 Horssen, M. (Monique) van Zwaag
za 18 mrt regulier 15:15 Westfriezen DC1 KRAS/Volendam DC1 Deun, K. (Kayra) Zwaag
za 18 mrt regulier 17:00 Zwaluwen '30 DB1# Westfriezen DB2 Veld 1 Zee -Peetoom, M.E. (Marian) van der Zwaluwen'30
za 18 mrt regulier 18:30 Westfriezen DC3 Zwaluwen '30 DC1 Beerepoot, I. (Ilanka) Zwaag
zo 19 mrt regulier 9:00 Westfriezen DB4# Meteoor DB1 Laan, I. (Isabelle) van de Zwaag
zo 19 mrt regulier 10:00 Westfriezen DS4 Westfriesland/SEW DS5 Beerepoot, D. (Dana) Zwaag
zo 19 mrt regulier 10:45 Sporting Andijk DB1# Westfriezen DB3 Knol, M. (Melanie) Klamp. de
zo 19 mrt regulier 11:00 Hauwert D2 Westfriezen D2 Neefjes, L. (Lianne) Dres, de
zo 19 mrt regulier 11:15 Westfriezen DS3 Victoria O DS2 Dongen, E. (Eric) van Zwaag
zo 19 mrt regulier 12:30 Westfriezen DB1 JHC DB1 Keizer, C. (Chris) Zwaag
zo 19 mrt regulier 13:30 Westfriezen DS1 Meervogels DS1 Veld 1 Zwaag
zo 19 mrt regulier 14:45 Westfriezen DS2 Vrone DS1 Klijbroek, E. (Elly) Zwaag
wo 22 mrt regulier 20:00 Westfriezen DMW1 DSOV DMW1 Reterink, N. (Nicoline) Ados, de
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor