BESTUUR

Het bestuur van s.v. Westfriezen wordt gevormd door de algemeen voorzitter, algemeen secretaris, de algemeen penningmeester, aangevuld met de afdeling voorzitters van de seniorenvoetbal, jeugdvoetbal, handbal, kantinecommissie en de sponsorcommissie. Een breed gedragen basis om s.v. Westfriezen in goede banen te leiden.


Hieronder de complete lijst ( update 01-01-2017 )


SV Westfriezen ADRES Wilhelminastraat 11 1689 EJ Zwaag
TELEFOON 0229-237697
MAIL info@westfriezen.nl
WEBSITE www.westfriezen.nl/ www.facebook.com/westfriezen/
BANKNUMMER NL19INGB0006951571
SV Westfriezen Bondsnummers VOETBAL BBFX16Q
HANDBAL ZQ062XY


Algemeen Bestuur

Alg. Voorzitter Patrick Besseling 0229-212433 Patrick.besseling@icloud.com
Alg. Secretaris Piet Roos 0229-573851/06-44970725 pi.roos@kpnmail.nl
Alg. Penningmeester Marcel Jong 0229-262747 mjcjong@quicknet.nl
Lid (jeugd) Vincent Bijl 0229-230800 vincentbijl@quicknet.nl
Lid (Senioren) Nico Bennis 0229-245248 nicobennis@hotmail.com
Lid (Kantine) Jolanda Jong-Gruter 0229-574779 jolandagruter@gmail.com
Lid (Sponsoring) René Moeijes 0229-266412 rene@moeijes.eu
Lid (Handbal) Siem Besseling 0229-213330 siem.gerrie@quicknet.nl
Algemene Ledenadministratie Marcel Jong 0229-262747 mjcjong@quicknet.nl


Sponsorcommissie

voorzitter René Moeijes rene@moeijes.eu
lid Karel Huijing karel.huijing@westfriezen.nl
lid Rik Huisman rik.huisman@westfriezen.nl
lid Tom van 't Hoff tom@topsportamsterdam.nl
lid Richard de Bruijn bruintje@quicknet.nl
lid Chris Weeling chrisweeling@quicknet.nl
lid Marcel Vlaar m.vlaar@breedijktrans.nl
lid Pieter Beerepoot pieterbeerepoot@gmail.com


Afdeling Senioren

Voorzitter Nico Bennis 0229-245248 nicobennis@hotmail.com
Penningmeester Kees Sjerps 06-23290252
(Wedstrijd)secretaris Nico Bennis 0229-245248
Lid Jon van Diepen 06-14976077
Lid CeesPunter 06-11204104
Lid + lid TC Andre v.d. Molen 0229-231172


Afdeling Jeugdvoetbal

Voorzitter Vincent Bijl 0229-230800 vincent.bijl@westfriezen.nl
Secretaris Jan Huisman 0229-211610jeugdsecretariaat@westfriezen.nl
Penningmeester Jan Roos 0229-275660 jeugdpenningmeester@westfriezen.nl
Wedstrijdsecretaris Mario Fluiter jeugdwedstrijdsecretariaat@westfriezen.nl
Lid Niels Huijgens 0229-267345 jeugdtoernooien@westfriezen.nl
Lid Jeroen Swerissen 0229-298252
Lid Patrick Hoefman 0229-296818patrick.hoefman@westfriezen.nl


TC en Jeugdcoordinatoren voetbal

Voorzitter TC Andre v.d. Molen 0229-231172 andrevandermolen@kpnmail.nl
Lid TC A jeugd en selectie Sjaak van Baar sa.vanbaar@quicknet.nl
Alg. Techn. Jeugd Coördinator Jan Roos 0229-275660 jan.roos@quicknet.nl
Techn. Jeugdcoörd. E en F pup. Merijn Vulker 06-12323378 merijnvulker@hotmail.com
Coord. A- junioren Jan de Putter 0229-236712
Coord. B - juniorenJelle Harry Zuidstra 0229-757362
Coord. C - junioren Arno Lampe 06-42736296
Coord D - pupillen Hans van Zoolingen 0229-237794
Coord E - pupillen John Lakeman 0229-268064
Coord. F - pupillen Jeroen de Vos 06-22222813
Coord. Meisjes en Welpen Carrin Dienaar 0229-247989


Afdeling Handbal


Voorzitter Siem Besseling 0229-213330 siem.gerrie@quicknet.nl
Secretaris/Penningmeester
Piet Duson 0229-210992 stellamaris@quicknet.nl
Lid/TC Ronald Vellinga 06-15011995 ronald.ada@hotmail.com
Secretaris ondersteuning Monique van Horssen 0229-247638 moniquevanhorssen@quicknet.nl
Lid/TC Fiona Blokdijk 0229-203700zomi@ziggo.nl
Lid Margret Bakker 0229-212153 mmh.bakker@quicknet.nl
Lid Esther Eilers 06-24912759 jan.esther@quicknet.nl
Mail handbal wedstrijdzaken NHV

westfriezen@handbal.nl

Activiteitencommissie

Alg. mailadres A.C. acwestfriezen@hotmail.com
Wendy Silver 0229-852108 / 06-27355252 wensilver@msn.com
Marleen Nederpelt 06-30735781 m_nederpelt@hotmail.com
Chris Keizer chriskeizer@hotmail.com
Marian Koelemeijer 0229-237464 m.koeli@quicknet.nl
Ramona Rood arjanenramona@ziggo.nl
Maarten Rijnbeek 0229-263050 m.rijnbeek@quicknet.nl
Jeroen Nijssen 06-12775852 jeroenlamstraal@hotmail.com
Richard Veltrop 0229-851114 rimajejo@quicknet.nl



Afdeling Kantine

Voorzitter Jolanda Jong-Gruter 0229-574779 jolandagruter@gmail.com
Lid Jeroen Buis 06-22202476
Secretaris Edwin van Huut 0229-237065
lid Adelheid Kalb 0229-852341
lid Martijn Dekker 06-27058642
lid Peggy van Amstel 0229-238701
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor