Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
di 26 sep beker 20:00 Berkhout 1 Westfriezen 1 veld 1 E. (Erwin) Kan (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
wo 27 sep beker 19:30 Westfriezen JO15-1 6 Volendam (rkav) JO15-2 7 A-veld Langen, M. (Max) de, Bijl, V (Vincent) Sportpark 't Krijt
za 30 sep - 8:45 welpen 16 welpen B-veld Sportpark "'t Krijt" - Westfriezen
za 30 sep regulier 8:45 ST West Frisia/Dindua MO11-1 Westfriezen MO11-2 veld 2 West Frisia Sportpark Immerhorn
za 30 sep regulier 8:45 Blokkers De JO9-2 Westfriezen JO9-1 veld 4 Sportpark De Blokkers
za 30 sep regulier 8:45 Always Forward JO9-5 Westfriezen JO9-3 veld 2 (B) Sportpark Wilhelmina
za 30 sep regulier 9:00 Westfriezen JO11-4 Always Forward JO11-4 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 9:00 Westfriezen JO12-4 HSV Sport 1889 JO12-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 9:00 Westfriezen JO10-2 HSV Sport 1889 JO10-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 9:00 Westfriezen JO9-5 WSW JO9-1 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 9:00 Always Forward JO11-3 Westfriezen JO11-3 veld 3 (C) Sportpark Wilhelmina
za 30 sep regulier 9:00 ALC JO10-2 Westfriezen JO10-3 veld 1 Sportpark ALC
za 30 sep regulier 9:00 MOC JO10-1 Westfriezen JO10-4 veld 2 Sportpark "MOC"
za 30 sep regulier 9:00 Dindua JO10-3 Westfriezen JO10-5 veld 3 Dindua Sportpark Immerhorn
za 30 sep regulier 9:30 RKEDO MO11-1 Westfriezen MO11-1 veld 2 Sportpark De Krom
za 30 sep regulier 9:45 Purmersteijn JO10-2 Westfriezen JO10-1 veld 5 Sportpark Purmersteijn
za 30 sep regulier 10:00 Westfriezen JO8-3 SRC JO8-2 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 10:00 SEW JO8-1 Kleedkamer 1L Westfriezen JO8-4 Kleedkamer 3 L Veld A Sportpark De Dres 'SEW'
za 30 sep regulier 10:00 Purmerend JO12-2M Westfriezen JO12-3 veld 4 Nicolai, F.K. (Frits) Sportpark Weidevenne
za 30 sep regulier 10:00 Opperdoes JO13-1 Westfriezen JO13-1 veld 2 Rentenaar, J (Jaap) Sportpark "Opperdoes"
za 30 sep regulier 10:00 Blokkers De JO14-3 Westfriezen JO14-2 veld 4 Gool, M. (Mario) van Sportpark De Blokkers
za 30 sep regulier 10:15 Westfriezen JO12-2 Victoria O JO12-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 10:30 SV Spartanen JO11-1 Westfriezen JO11-2 veld 2 Sportpark Spartanen
za 30 sep regulier 11:00 Valken De JO9-1 Westfriezen JO9-2 veld 2 Sportpark De Valken
za 30 sep regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 Always Forward JO12-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 11:30 Westfriezen JO14-1 VVS 46 JO14-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 11:30 Westfriezen MO15-1 ST West Frisia/Dindua MO15-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 11:30 West Frisia JO13-3 Westfriezen JO13-3 veld 3 West Frisia Werf, P. van der, Kort-Muizelaar, T (Tiny) Sportpark Immerhorn
za 30 sep regulier 12:00 Wherevogels De JO11-1 Westfriezen JO11-1 veld 1 Sportpark Westerweg
za 30 sep regulier 12:15 Purmerland JO14-1 Westfriezen JO14-3 veld 1 Sportpark Purmerland
za 30 sep regulier 13:00 Westfriezen JO15-1 ZAP JO15-1 veld 2 H. (Henk) van Bokhoven (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 13:00 Westfriezen JO16-2 Berkhout JO16-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 13:00 Westfriezen MO17-1 ST Twisk TSV/MOC MO17-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 14:30 Westfriezen JO17-1 Hercules Zaandam sc JO17-1 veld 2 M. (Menno) Tuytel (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 14:30 Spirit'30 JO15-2 Westfriezen JO15-2 veld 3 Sportpark Spirit'30
za 30 sep regulier 14:45 Westfriezen JO17-3 ZOB JO17-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 sep regulier 14:45 Westfriezen JO17-2 Texel 94 JO17-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 9:45 Westfriezen 45+1 DTS 45+1 veld 1 Bakker, J. (Jaap), Gitzels, F Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 10:00 Westfriezen JO19-3 DWOW JO19-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 10:00 Always Forward 3 Westfriezen 3 veld 4 (D) Bakker, J.R. (Ron), Molen, F (Frits) vd, Klaver, W. (Willem) Sportpark Wilhelmina
zo 1 okt regulier 10:30 MOC 2 Westfriezen 5 veld 1 Sportpark "MOC"
zo 1 okt regulier 11:30 Westfriezen 2 VSV 2 veld 1 H. (Henk) Grent (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 11:30 KGB JO19-1 Westfriezen JO19-1 veld 3 Sportpark "De Rozeboom" - KGB
zo 1 okt regulier 11:30 West Frisia 5 Westfriezen 4 veld 2 West Frisia Kok, M., Kort-Muizelaar, T (Tiny) Sportpark Immerhorn
zo 1 okt regulier 12:00 Westfriezen 35+1 Hollandia 35+1 veld 2 Keizer, D. (Danny) Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 12:30 Hauwert 65 VR1 Westfriezen VR1 veld 2 Sportpark "Hauwert '65"
zo 1 okt regulier 14:00 Westfriezen 1 SEW 1 veld 1 H.J.B. (Bram) Has (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 14:00 Westfriezen 6 SV Spartanen 8 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 1 okt regulier 14:00 SV Spartanen JO19-2 Westfriezen JO19-2 veld 2 Sportpark Spartanen
zo 1 okt regulier 14:00 Woudia 5 C-links Westfriezen 7 D-rechts B-veld Schipper, K. (Koos), Reijn, N. (Niels), Laan, B. (Bernd), Haan-Brandsen, L.C.M. (Leonie) de Sportpark Woudia
wo 4 okt regulier 18:00 DESS JO9-1 Westfriezen JO9-4 veld 1 Sportpark DESS
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-4 KGB JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-2 Grasshoppers JO8-1 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen MO11-1 Volendam (rkav) MO11-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen JO11-1 RKEDO JO11-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen JO9-3 SV Spartanen JO9-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 Westfriezen JO10-5 Apollo 68 JO10-1G veld 3 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 9:00 MOC JO11-1 Westfriezen JO11-4 veld 2 Sportpark "MOC"
za 7 okt regulier 9:00 Dindua JO10-1 Westfriezen JO10-3 veld 1 Dindua Sportpark Immerhorn
za 7 okt regulier 9:00 SVW 27 JO8-1 Westfriezen JO8-1 veld 4 Sportpark De Kabel
za 7 okt regulier 10:00 Westfriezen JO9-1 SRC JO9-2 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:00 Hauwert 65 JO12-1 Westfriezen JO12-4 veld 1 Sportpark "Hauwert '65"
za 7 okt regulier 10:15 Westfriezen JO9-2 Reiger Boys JO9-4 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:15 Westfriezen JO11-2 ST Schagen/SRC JO11-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:15 Westfriezen JO11-3 KGB JO11-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:15 Westfriezen JO10-1 Spirit'30 JO10-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:15 Westfriezen JO8-3 Reiger Boys JO8-6 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 10:30 Kwiek 78 JO13-1 Westfriezen JO13-2 veld 2 Sportpark Kwiek 78
za 7 okt regulier 10:45 ZAP JO12-1 Westfriezen JO12-2 veld 3 Sportpark "De Zwaluw" - ZAP
za 7 okt regulier 11:00 Westfriezen JO9-4 SEW JO9-1 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 11:00 Sporting Andijk JO12-1 Westfriezen JO12-1 veld 2 Sportpark Andijk
za 7 okt regulier 11:30 Westfriezen JO12-3 Dindua JO12-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 11:30 Westfriezen JO10-4 ST Schagen/SRC JO10-7 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 11:30 Westfriezen JO13-3 SV Spartanen JO13-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 11:30 Westfriezen MO11-2 Valken De MO11-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 12:00 Westfriezen JO9-5 KGB JO9-3 veld 4 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 12:00 Schellinkhout JO14-1 Westfriezen JO14-1 veld 1 Sportpark Schellinkhout
za 7 okt regulier 12:30 Sporting Andijk JO14-3 Westfriezen JO14-3 veld 2 Sportpark Andijk
za 7 okt regulier 13:00 Westfriezen JO13-1 KGB JO13-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 13:00 Westfriezen JO14-2 Medemblik JO14-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 13:00 Westfriezen MO15-1 Always Forward MO15-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 13:00 KGB JO17-2 Westfriezen JO17-3 veld 1 Sportpark "De Rozeboom" - KGB
za 7 okt regulier 14:30 Westfriezen JO15-2 KGB JO15-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 14:30 Westfriezen JO16-2 KGB JO16-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 14:30 Westfriezen MO17-1 Always Forward MO17-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 7 okt regulier 14:30 KGB JO17-1 Westfriezen JO17-1 veld 3 Sportpark "De Rozeboom" - KGB
za 7 okt regulier 15:00 FC Den Helder JO17-2 Westfriezen JO17-2 veld 1 Sportpark Streepjesberg
za 7 okt regulier 15:30 Always Forward JO16-3 Westfriezen JO16-1 veld 4 (D) Sportpark Wilhelmina
zo 8 okt regulier 10:00 Westfriezen 5 RKEDO 4 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 8 okt regulier 10:00 George st 35+1 Westfriezen 35+1 veld 1 Sportpark "St. George"
zo 8 okt regulier 10:00 Always Forward 8 Westfriezen 7 veld 4 (D) Sportpark Wilhelmina
zo 8 okt regulier 11:00 Kennemers 2 Westfriezen 2 veld 2 Kennemers Sportpark Adrichem
zo 8 okt regulier 11:00 Berkhout 45+1 Westfriezen 45+1 veld 2 Kroon, P.M. (Peter), Gitzels, F, Stroop, R. (Ron) Sportpark "De Wenken" - Berkhout
zo 8 okt regulier 11:30 Zouaven De 8 Westfriezen 6 veld 2 Sportpark "De Kloet"- Zouaven
zo 8 okt regulier 12:00 Westfriezen JO19-1 LSVV JO19-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 8 okt regulier 12:00 Westfriezen 3 KGB 3 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 8 okt regulier 12:00 Monnickendam JO19-1 Westfriezen JO19-3 veld 2 Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
zo 8 okt regulier 12:00 West Frisia 4 Westfriezen 4 veld 1 West Frisia Sportpark Immerhorn
zo 8 okt regulier 14:00 Westfriezen JO19-2 KGB JO19-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 8 okt regulier 14:00 Westfriezen VR1 Strandvogels VR1 veld 3 Takken, K. (Kyara) Sportpark 't Krijt
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor