Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
zo 22 apr regulier 10:00 Westfriezen JO19-3 10 KGB JO19-4 13 B-veld Olie, J.G. (Han), Bennis, N. (Nico) Sportpark 't Krijt
zo 22 apr regulier 10:30 Sporting Andijk 45+1 Westfriezen 45+1 veld 3 Gitzels, F (Frank) Sportpark Andijk
zo 22 apr regulier 10:30 WV-HEDW JO19-2 Westfriezen JO19-1 veld 1 hfd WVHEDW Sportpark Middenmeer
zo 22 apr regulier 11:00 SSV 35+1 Westfriezen 35+1 veld 1 Keizer, D. (Danny), Klooster, J. (Jeroen) Sportpark SSV
zo 22 apr regulier 11:30 Westfriezen 2 8 Zouaven (de) 2 5 A-veld S. (Sadiek) Mahabali (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 22 apr regulier 12:00 Westfriezen 5 12 HSV Sport 1889 4 15 B-veld Jansen, H.J. (Hugo), Karsten, J. (Jan), Bennis, N. (Nico) Sportpark 't Krijt
zo 22 apr regulier 12:00 West Frisia 3 Westfriezen 3 veld 3 West Frisia Werf, R. (Ronald) van der, Molen, F (Frits) vd, Kort-Muizelaar, T (Tiny) Sportpark Immerhorn
zo 22 apr regulier 12:00 Sporting Andijk 4 Westfriezen 6 veld 1 Snel, M. (Marin) Sportpark Andijk
zo 22 apr regulier 12:00 Blokkers de 5 Westfriezen 4 veld 5 Sportpark De Blokkers
zo 22 apr regulier 14:00 Westfriezen 1 6 Volendam (rkav) 1 7 A-veld P.J. (Pepijn) Helgering (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 22 apr regulier 14:00 Westfriezen VR1 10 Spirit 30 (SC) VR1 13 B-veld Appel, J. (Joseph), Takken, K. (Kyara), Bennis, N. (Nico) Sportpark 't Krijt
zo 22 apr regulier 14:00 KGB JO19-3 Westfriezen JO19-2 veld 3 Sportpark De Rozeboom - KGB
wo 25 apr regulier 18:30 Westfriezen JO12-2 Always Forward JO12-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 9:00 SRC JO8-2 Westfriezen JO8-2 veld 2 Sportpark Groeneweg
za 28 apr regulier 9:00 SVW 27 JO8-4 Westfriezen JO8-3 veld 4 Sportpark De Kabel
za 28 apr regulier 9:00 Zwaluwen 30 HCSV JO9-2 Westfriezen JO9-5 veld 4 Sportpark Middelweg
za 28 apr regulier 9:00 SVW 27 JO13-2 Westfriezen JO13-1 veld 1 Sportpark De Kabel
za 28 apr regulier 9:45 Always Forward JO11-3 Westfriezen JO11-3 veld 4 (D) Sportpark Wilhelmina
za 28 apr regulier 10:00 Woudia JO13-1 A-links Westfriezen JO13-2 B-rechts A-veld Kuipers, S. (Sjon), Andrews, D. (Dave), Korver-de Vries, H. (Heleen) Sportpark Woudia
za 28 apr regulier 10:00 DEM (RKVV) JO9-2 Westfriezen JO9-1 veld 6 Sportpark DEM
za 28 apr regulier 10:00 Woudia JO10-1 C-links Westfriezen JO10-3 D-rechts B1-veld (voorkant) Liberg, T. (Thijs) Sportpark Woudia
za 28 apr regulier 10:00 Woudia JO9-1 E-links Westfriezen JO9-4 F-rechts B2-veld (achteraan) Vries, P. (Patric) de Sportpark Woudia
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen JO11-4 WSW JO11-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen JO8-4 Always Forward JO8-4 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen JO8-1 Zaanlandia JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen MO11-2 Medemblik FC MO11-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen JO9-3 Sporting Andijk JO9-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 10:15 Westfriezen JO10-2 Medemblik FC JO10-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 11:00 Valken de JO9-1 Westfriezen JO9-2 veld 2 Sportpark De Valken
za 28 apr regulier 11:00 DTS JO12-1 Westfriezen JO12-3 3e veld Sportpark Sint Maarten - DTS
za 28 apr regulier 11:30 Westfriezen JO11-2 DWB JO11-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 Victoria O JO12-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 11:30 Westfriezen JO10-5 West Frisia JO10-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 12:00 Volendam (rkav) JO16-5 Westfriezen JO16-2 veld 3 Sportpark Volendam
za 28 apr regulier 12:00 Strandvogels MO15-1 Westfriezen MO15-1 veld 1 Sportpark "Strandvogels"
za 28 apr regulier 12:30 Dynamo JO15-2 2 Westfriezen JO15-2 6 A Witte, K. (Koen) Sportpark Dynamo
za 28 apr regulier 12:30 Kleine Sluis JO17-2G Westfriezen JO17-2 veld 1 Oost-A Jong, S. (Stan) de, Trier, A. (Arnold) van Sportpark "Kleine Sluis"
za 28 apr regulier 13:00 Westfriezen JO12-4 Always Forward JO12-5 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 13:00 Westfriezen JO14-2 Succes JO14-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 14:30 Westfriezen JO14-1 SEW JO14-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 28 apr regulier 14:30 Westfriezen MO13-1 Always Forward MO13-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 29 apr regulier 10:00 Westfriezen 45+1 LSVV 45+1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 29 apr regulier 10:00 Westfriezen JO19-3 SEW JO19-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 29 apr regulier 12:00 Westfriezen 3 Grasshoppers 3 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 29 apr regulier 12:00 Westfriezen 5 Blokkers de 7 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 29 apr regulier 12:00 DESS 3 Kleedkamer 1 Westfriezen 6 Kleedkamer 2 A veld Kok, J.J. (Jan), Vlaar, J. (Jack), Snel, M. (Marin), Bontekoning, R.R. (Roland) Sportpark DESS
zo 29 apr regulier 14:00 Westfriezen JO19-2 SV Spartanen JO19-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
di 1 mei regulier 19:00 Volendam (rkav) JO15-2 Westfriezen JO15-1 veld 5 Sportpark Volendam
za 5 mei regulier 9:00 Medemblik FC JO9-2 Westfriezen JO9-3 veld 5 Sportpark Medemblik
za 5 mei regulier 9:00 FC Den Helder MO11-1 Westfriezen MO11-1 veld 4 Sportpark Streepjesberg
za 5 mei regulier 9:30 Valken de JO10-1 Westfriezen JO10-5 veld 3 Sportpark De Valken
za 5 mei regulier 10:15 Westfriezen JO9-1 Rijp (de) JO9-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 10:15 Westfriezen JO9-5 Zwaluwen 30 HCSV JO9-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 10:15 Westfriezen JO8-2 Con Zelo JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 10:15 Westfriezen JO10-2 Sporting Andijk JO10-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 10:30 Kwiek 78 JO14-1 Westfriezen JO14-1 veld 2 Sportpark Kwiek 78
za 5 mei regulier 11:00 KSV MO11-2 Westfriezen MO11-2 veld 3 Sportpark De Kruising
za 5 mei regulier 11:15 Wieringermeer MO15-1 Westfriezen MO15-1 veld 3 Sportpark "Belboei" - Wieringermeer
za 5 mei regulier 11:15 VVS 46 JO14-2 Westfriezen JO14-2 veld 2 (b) Sportpark VVS'46
za 5 mei regulier 11:30 Westfriezen JO10-3 Spirit 30 (SC) JO10-3 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 11:30 Westfriezen JO11-3 Purmerend JO11-3 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 11:30 Blokkers de JO15-1 Westfriezen JO15-1 veld 3 J.B. (Jannes) Prins (Scheidsrechter) Sportpark De Blokkers
za 5 mei regulier 13:00 Westfriezen JO13-2 Berkhout JO13-1 veld 2 Fluiter, M.J.A. (Mario) Sportpark 't Krijt
za 5 mei regulier 13:00 Westfriezen JO16-1 SEW JO16-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 6 mei regulier 9:45 Westfriezen 45+1 Sporting Andijk 45+1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 6 mei regulier 10:00 Westfriezen 35+1 HOSV 35+1 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 6 mei regulier 11:30 Woudia 2 Westfriezen 3 veld 1 Kors, H.J.T. (Harry), Molen, F (Frits) vd Sportpark Woudia
zo 6 mei regulier 12:00 Westfriezen 4 Valken de 4 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 6 mei regulier 12:00 Woudia 4 Westfriezen 6 veld 2 Sportpark Woudia
zo 6 mei regulier 14:00 Westfriezen VR1 RKEDO VR2 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 6 mei regulier 14:00 KGB 6 Westfriezen 5 veld 3 Sportpark De Rozeboom - KGB
zo 6 mei regulier 14:00 KGB 9 Westfriezen 7 veld 4 Laan, B. (Bernd) Sportpark De Rozeboom - KGB
di 8 mei regulier 19:00 Purmersteijn JO13-2 Westfriezen JO13-1 veld 1 Sportpark Purmersteijn
di 8 mei regulier 19:30 Reiger Boys JO16-1 Westfriezen JO16-1 veld 2 Sportpark De Wending
wo 9 mei regulier 18:30 Wherevogels De JO11-1 Westfriezen JO11-1 veld 1 Sportpark Westerweg
wo 9 mei regulier 19:30 KGB 3 Westfriezen 3 veld 1 Sportpark De Rozeboom - KGB
za 12 mei regulier 8:45 AFC JO8-4 Westfriezen JO8-1 veld 4 Sportpark Goed Genoeg- AFC
za 12 mei regulier 8:45 Wherevogels De JO11-3 Westfriezen JO11-3 veld 1 Sportpark Westerweg
za 12 mei regulier 9:00 Westfriezen JO11-1 Zaanlandia JO11-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 9:00 Westfriezen JO8-4 Woudia JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 9:00 Westfriezen JO9-5 Always Forward JO9-6 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 9:00 Westfriezen JO8-3 Westfriezen JO8-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 9:00 Westfriezen MO11-1 Limmen MO11-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 9:00 Zouaven (de) JO10-3 Westfriezen JO10-5 veld 3 Sportpark De Kloet- Zouaven
za 12 mei regulier 9:00 Zouaven (de) JO9-3 Westfriezen JO9-4 veld 1 Sportpark De Kloet- Zouaven
za 12 mei regulier 9:30 BOL JO12-1 Westfriezen JO12-3 veld 1 Bol sportcomplex - BOL
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen JO9-2 SVW 27 JO9-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen JO12-4 Zouaven (de) JO12-4 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen MO11-2 SVW 27 MO11-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen JO9-1 Purmersteijn JO9-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen JO10-3 Blokkers de JO10-3 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:15 Westfriezen JO10-4 Twisk TSV JO10-1G veld 3 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 10:30 Schellinkhout JO11-1 Westfriezen JO11-4 veld 1 Sportpark Schellinkhout
za 12 mei regulier 10:30 MOC JO11-1 Westfriezen JO11-2 veld 2 Sportpark "MOC"
za 12 mei regulier 10:30 Kwiek 78 JO13-1 Westfriezen JO13-2 veld 1 Sportpark Kwiek 78
za 12 mei regulier 10:30 Fortuna Wormerveer sv JO15-2 Westfriezen JO15-1 veld 3 Sportpark Fortuna Wormerveer
za 12 mei regulier 10:45 Volendam (rkav) JO10-4 Westfriezen JO10-1 veld 4 Sportpark Volendam
za 12 mei regulier 11:30 Westfriezen JO14-1 West Frisia JO14-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 11:30 Westfriezen JO13-3 Always Forward JO13-5 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 12 mei regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 EVC JO12-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor