BESTUUR

Het bestuur van s.v. Westfriezen wordt gevormd door de algemeen voorzitter, algemeen secretaris, de algemeen penningmeester, aangevuld met de afdeling voorzitters van de seniorenvoetbal, jeugdvoetbal, handbal, kantinecommissie en de sponsorcommissie. Een breed gedragen basis om s.v. Westfriezen in goede banen te leiden.

Update 18 sept 2023 Bestuurslijst

SV Westfriezen ADRES Wilhelminastraat 11 1689 EJ  ZWAAG
TELEFOON 0229-237697
MAIL info@westfriezen.nl
WEBSITE www.westfriezen .nl
BANKNUMMER NL19INGB0006951571
SV Westfriezen                       Bondsnummers VOETBAL BBFX16Q
HANDBAL ZQ062XY
WF afleveren goederen Wilhelminastraat 11 1689 EJ  ZWAAG
WF Parkeren auto's Oostergouw 7 1689 AH Zwaag
Algemeen Bestuur
Voorzitter Patrick Besseling 0229-212433 Patrick.besseling@icloud.com
Secretaris René Takken 06-37166633 renetakken@ziggo.nl
Penningmeester Marcel Jong 0229-262747 mjcjong@quicknet.nl
Lid (jeugd) Ton Huisman06-33080348tonhuisman42@gmail.com
Lid (Senioren) Nico Bennis 06-12538658 nicobennis@hotmail.com
Lid (Kantine) Hans Brandhoff 06-53101065 hansbrandhoff@quicknet.nl
Lid (Sponsoring)  Tanja Pronk 06-29253357 Info@99lifestyle.nl
Lid (Handbal) Siem Besseling 0229-213330 siem.gerrie@quicknet.nl
Algemene Ledenadministratie Marcel Jong 0229-262747 mjcjong@quicknet.nl
Accommodatie beheer Nico Bennis 06-12538658 nicobennis@hotmail.com
Gedragscoördinator Piet Roos 06-44970725 pi.roos@kpnmail.nl


Afdeling Seniorenvoetbal
Voorzitter  Nico Bennis 06-12538658 nicobennis@hotmail.com
Penningmeester Kees Sjerps 06-23290252
(Wedstrijd)secretaris Nico Bennis 06-12538658
Lid Jon van Diepen 06-14976077
Lid + voorzitter TC Andre v.d. Molen 0229-231172 andrevandermolen@kpnmail.nl


Afdeling Jeugdvoetbal wedstrijdzaken jeugdvoetbal jeugdsecretariaat@westfriezen.nl
Voorzitter Vincent Bijl 0229-230800 vincentbijl@quicknet.nl
Secretaris a.i. + lid T.C. Sander de Wit jeugdsecretariaat@westfriezen.nl
Penningmeester Marcel Blom06-22352717jeugdpenningmeester@westfriezen.nl
Wedstrijdsecretaris Anne Beerepoot 06-15603121 jeugdwedstrijdsecretariaat@westfriezen.nl 
Lid  Jorryt Jansma 06-14118556 jorrytjansma@gmail.com
LidTon Huisman06-33080348tonhuisman42@gmail.com


TC en Jeugdcoördinatoren
Voorzitter TC  Andre v.d. Molen 06-20611232 andrevandermolen@kpnmail.nl
TC lid jeugd bovenbouw Pietro Perra
TC lid jeugd onderbouw Yannick Brinkmann
Coord. JO15 t/m JO19 Sandra van 't Ent 06-21398595 ent006@gmail.com
Coord. JO11-JO12-JO13-JO14 Norbert Koenen 06-29584956 na.koenen@gmail.com 
Coord JO8-JO9-JO10 Jorryt Jansma 06-14118556 jorrytjansma@gmail.com
Coord. Meisjes en Welpen Carrin Dienaar 06-30558686 carrin@ziggo.nl
Coord. Jeugdscheidsrechters André Visser 06-13112149 jeugdscheidsrechterswestfriezen@outlook.com
Coord. Jeugdscheidsrechters Gerard Niemeijer06-42620532 jeugdscheidsrechterswestfriezen@outlook.com


Afdeling Handbal wedstrijdzaken handbal handbal@westfriezen.nl
Voorzitter  Siem Besseling 0229-213330 siem.gerrie@quicknet.nl
lid Roos Bakker 06-57044899 roosbakker1@hotmail.com
Lid Ronald Vellinga 06-15011995 ronald.ada@hotmail.com
Lid Monique van Horssen 0229-247638 moniquevanhorssen@quicknet.nl
Lid Esther Eilers 06-24912759 jan.esther@quicknet.nl
Lid Dana Jong 06-51682438 dcmjong@quicknet.nl 
Lid Sophia Vriend 06-54685700 lsvriend@hotmail.com
Lid Joy Reuser 06-43900827 hoijoy@hotmail.com


Sponsorcommissie
Voorzitter  Tanja Pronk 06-29253357 Info@99lifestyle.nl
lid Noortje Wobben 06-50126528 Noortjewobben@gmail.com 
lid Chris Weeling 06-51516834 chrisweeling@quicknet.nl
lid Marcel Vlaar 06-13055226 m.vlaar@breedijktrans.nl
lid  Pieter Beerepoot 06-14451313 pieterbeerepoot@gmail.com
lid Dirk Grootveld 06-53673119 dirkteurtn@icloud.com

Activiteitencommissie
Email-adres van de activiteitencommissie is:  acwestfriezen@hotmail.com 
Wendy Silver 06-27355252 wensilver@msn.com
Tamara Keizer 06-23183362
Ellen Schouten 06-23120245
Marijke Fopma 06-10886996 marijkefopma@hotmail.com
Vincent Pistoor  06-27171171 vincentenwendy@quicknet.nl
Boyd Berends boyd_berends1992@hotmail.com
Wendy van der Swaluw w13081979@hotmail.com


Afdeling Kantine
Mail kantinecommissie kantinewestfriezen@gmail.com
Voorzitter  Hans Brandhoff 06-53101065 hansbrandhoff@quicknet.nl
Secretaris Jeroen Buis 06-22202476 1687pa12@gmail.com
lid Peggy van Amstel  06-14845003 peggy.van.amstel@afm.nl 
lid Jeroen Kuijpers 06-26582056 jkuijpers78@gmail.com 
Lid    Erna Jansen 06-40251269 erna64@gmail.com
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend