Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 28 nov
afgelast
Sporting Andijk F1# (g)
Westfriezen F1 (g)
za 28 nov
afgelast
SV De Valken F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen F3 (g)
Commandeur/VVW F3 (g)
za 28 nov
afgelast
Excelsior '53 F2 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen F1 (g)
Hauwert/Quick F1 (g)
za 28 nov
afgelast
Spartanen F2 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 28 nov
afgelast
Commandeur/VVW F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen F3 (g)
D.T.S. '48 F3 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen E3 (g)
Excelsior '53 E2 (g)
za 28 nov
afgelast
KSV F1 (g)
Westfriezen F2 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen F2 (g)
Vrone F1 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen D5 (g)
Hauwert/Quick D1 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen F2 (g)
Commandeur/VVW F2 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen D4 (g)
Excelsior '53 D2 (g)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen DC3 (d)
Spartanen DC2 (d)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen DC2 (d)
Niedorp DC1 (d)
za 28 nov
afgelast
Westfriezen E1 (g)
Commandeur/VVW E1 (g)
za 28 nov
afgelast
Vido DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 29 nov
afgelast
Koedijk F1 (g)
Westfriezen F5 (g)
zo 29 nov
afgelast
Westfriezen F4 (g)
KSV F7 (g)
zo 29 nov
9:30
Excelsior '53 E3 (g)
Westfriezen E4 (g)
zo 29 nov
10:00
Westfriezen E2 (g)
Sporting Andijk E1 (g)
zo 29 nov
10:00
Westfriezen F5 (g)
Z.A.P. F3 (g)
zo 29 nov
10:00
Westfriezen F4 (g)
SSV/Sporting S, F1 (g)
zo 29 nov
10:20
Westfriezen F5 (g)
KSV F6 (g)
zo 29 nov
10:30
Commandeur/VVW DB1# (d)
Westfriezen DB1# (d)
zo 29 nov
10:40
Con Zelo F2 (g)
Westfriezen F4 (g)
zo 29 nov
11:00
Westfriezen DB2 (d)
C.S.V. Handbal DB2 (d)
zo 29 nov
11:30
Commandeur/VVW DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 29 nov
12:00
Westfriezen DS3 (d)
Jupiter '76 DS1 (d)
zo 29 nov
13:20
Vrone DC1 (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 29 nov
14:50
D.T.S. '48 DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 29 nov
15:00
De Blinkert DS2 (d)
Westfriezen DS4 (d)
wo 2 dec
20:30
Excelsior '53 DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
za 5 dec
10:00
Westfriezen E4 (g)
Sporting Andijk E2 (g)
za 5 dec
10:00
Spartanen D1 (g)
Westfriezen D3 (d)
za 5 dec
10:00
Victoria O E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
za 5 dec
10:55
Spartanen D2 (g)
Westfriezen D5 (g)
za 5 dec
11:00
Westfriezen D2# (g)
Commandeur/VVW D1 (g)
za 5 dec
11:45
Westfriezen D1 (g)
Westfriesland/SEW D1 (g)
za 5 dec
12:30
Westfriezen DC3 (d)
St. George DC1 (d)
za 5 dec
13:30
Westfriezen DC1 (d)
Green Park/Handbal Aalsmeer DC1 (d)
zo 6 dec
11:00
Westfriezen DB1# (d)
Commandeur/VVW DB2 (d)
zo 6 dec
11:00
SV De Valken DC1 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 6 dec
12:00
Westfriezen DS2 (d)
Westfriesland/SEW DS4 (d)
zo 6 dec
12:00
St. George DB1 (d)
Westfriezen DB2 (d)
zo 6 dec
12:00
Hauwert/Quick D1 (g)
Westfriezen D4 (g)
zo 6 dec
12:15
SV De Valken DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 6 dec
13:15
Westfriezen DA1 (d)
HV Quintus DA2 (d)
zo 6 dec
14:00
KSV DS4 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 6 dec
14:30
Westfriezen DS4 (d)
Victoria O DS4 (d)
za 12 dec
9:00
Westfriezen F2 (g)
Hugo Girls F1 (g)
za 12 dec
9:00
Westfriezen F1 (g)
D.T.S. '48 F1# (g)
za 12 dec
9:00
Westfriezen E1 (g)
Westfriesland/SEW E1 (g)
za 12 dec
9:00
Westfriezen F4 (g)
Koedijk F1 (g)
za 12 dec
9:20
Westfriezen F5 (g)
Con Zelo F2 (g)
za 12 dec
9:20
Tornado F1 (g)
Westfriezen F2 (g)
za 12 dec
9:20
Meteoor F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 12 dec
9:40
Z.A.P. F3 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 12 dec
9:40
KSV F6 (g)
Westfriezen F5 (g)
za 12 dec
10:00
Westfriezen F2 (g)
Westfriesland/SEW F1 (g)
za 12 dec
10:00
Westfriezen E3 (g)
Westfriesland/SEW E3 (g)
za 12 dec
10:00
Commandeur/VVW F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 12 dec
10:00
KSV F7 (g)
Westfriezen F5 (g)
za 12 dec
10:20
Con Zelo F2 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 12 dec
11:00
Westfriezen E2 (g)
Westfriesland/SEW E2 (g)
za 12 dec
11:45
Tornado D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
za 12 dec
12:00
Westfriezen D5 (g)
Vido D3 (d)
za 12 dec
12:00
Westfriesland/SEW D2 (g)
Westfriezen D2# (g)
za 12 dec
12:45
Westfriezen D4 (g)
Spartanen D2 (g)
za 12 dec
13:30
Westfriezen D3 (d)
Excelsior '53 D1# (g)
za 12 dec
14:15
Westfriezen DC2 (d)
Commandeur/VVW DC2 (d)
za 12 dec
16:15
Vido E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 12 dec
17:15
Westfriesland/SEW DC2 (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 13 dec
9:30
Spartanen F2 (g)
Westfriezen F3 (g)
zo 13 dec
10:20
Westfriezen F3 (g)
Excelsior '53 F2 (g)
zo 13 dec
10:30
Westfriezen DB2 (d)
S.C. Dynamo DB1 (d)
zo 13 dec
10:45
Westfriezen F3 (g)
Commandeur/VVW F3 (g)
zo 13 dec
11:00
Tornado DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 13 dec
11:30
Westfriezen DS3 (d)
Excelsior '53 DS1 (d)
zo 13 dec
12:00
Quick DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 13 dec
12:40
Excelsior '53 DC2 (d)
Westfriezen DC3 (d)
zo 13 dec
12:45
Westfriezen DS1 (d)
Vrone DS1 (d)
zo 13 dec
14:30
Con Zelo DB1# (d)
Westfriezen DB1# (d)
zo 13 dec
15:05
Z.A.P. DS3 (d)
Westfriezen DS4 (d)
ma 14 dec
19:00
Zwaluwen K DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend