Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
wo 29 mei
20:00
Westfriezen 1
Nieuw Utrecht SV 1
do 30 mei
19:30
KGB JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 1 jun
11:30
Westfriezen MO15-1
Volendam (rkav) MO15-3
za 1 jun
11:30
Blokkers de MO15-3
Westfriezen MO15-2
za 1 jun
14:00
CTO '70 vv JO19-1
Westfriezen JO19-1
za 1 jun
14:30
SVW 27 MO17-2
Westfriezen MO17-1
zo 2 jun
10:00
Westfriezen 3
Grasshoppers 3
zo 2 jun
10:00
Westfriezen 6
Dynamo 5
zo 2 jun
10:30
Victoria O JO19-1
Westfriezen JO19-3
zo 2 jun
11:00
TSV Twisk 2
Westfriezen 7
zo 2 jun
11:30
ALC 2
Westfriezen 4
zo 2 jun
12:00
Westfriezen 5
Zwaagdijk RKVV 2
zo 2 jun
12:00
Westfriezen 8
Spirit 30 (SC) 7
za 8 jun
10:25
KGB MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 8 jun
10:50
Westfriezen MO15-1
Abcoude fc MO15-2
za 8 jun
11:15
Kadoelen sv. MO15-2
Westfriezen MO15-1
za 8 jun
11:40
Westfriezen MO15-1
Amstelveen/Heemraad MO15-1
za 8 jun
12:30
Westfriezen JO14-1
ZOB JO14-1
za 8 jun
12:30
GeuzenMiddenmeer MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 8 jun
14:30
Westfriezen JO19-1
Duinrand S JO19-1
zo 9 jun
12:00
Con Zelo 5
Westfriezen 6
za 15 jun
10:00
Schagen United JO19-3
Westfriezen JO19-1
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
ma 27 mei
19:30
Westfriezen DMW1 (d)
DTS '48 DMW1 (d)
ma 27 mei
19:30
H.V. Blokker DMW1 (d)
Westfriezen DMW3 (d)
ma 27 mei
19:30
SSV/Sporting S DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
di 28 mei
20:15
Dynamo DS1 (d)
Westfriezen DS2 (d)
wo 29 mei
17:30
Excelsior '53 D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
wo 29 mei
19:00
Westfriezen DC3 (d)
Excelsior '53 DC1# (d)
do 30 mei
18:00
Westfriezen DC1 (d)
Quintes/VVW DC1 (d)
do 30 mei
19:00
Valken DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
do 30 mei
20:00
Westfriezen DS1 (d)
DTS '48 DS1 (d)
do 30 mei
20:00
Koedijk DS1 (d)
Westfriezen DS3 (d)
za 1 jun
11:00
Westfriezen E3 (g)
H.V. Blokker E1 (g)
za 1 jun
11:00
Westfriesland/SEW E1# (g)
Westfriezen E2 (g)
za 1 jun
11:00
Quintes/VVW D3 (g)
Westfriezen D5 (g)
za 1 jun
11:05
DTS '48 E3 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 1 jun
11:40
Spartanen D2 (g)
Westfriezen D2 (g)
za 1 jun
12:00
Westfriezen DC1 (d)
Hugo Girls DC1 (d)
zo 2 jun
10:00
Meteoor DC1 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 2 jun
10:00
Vido DC2 (d)
Westfriezen DC3 (d)
zo 2 jun
11:00
Vido D1# (g)
Westfriezen D3 (g)
zo 2 jun
11:10
Meteoor DB1# (d)
Westfriezen DB1 (d)
zo 2 jun
12:00
St. George D1# (g)
Westfriezen D4 (g)
zo 2 jun
12:30
Westfriesland/SEW DA2 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 2 jun
13:20
DTS '48 DS1 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 2 jun
14:20
Sporting Andijk DS1 (d)
Westfriezen DS4 (d)
ma 3 jun
20:00
Westfriezen DMW2 (d)
Meervogels'60 DMW1 (d)
ma 3 jun
20:30
Valken DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
wo 5 jun
18:00
Westfriezen D4 (g)
Zuidermeer D1 (g)
za 8 jun
10:00
Westfriezen E2 (g)
Valken E2 (g)
za 8 jun
10:00
Valken F3 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 8 jun
10:20
Westfriezen F1 (g)
Westfriesland/SEW F1 (g)
za 8 jun
10:20
H.V. Blokker F2 (g)
Westfriezen F2 (g)
za 8 jun
10:40
Westfriezen F3 (g)
Excelsior '53 F3 (g)
za 8 jun
10:40
H.V. Blokker F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 8 jun
11:00
Westfriezen F2 (g)
Valken F2 (g)
za 8 jun
11:20
DTS '48 F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 8 jun
11:40
Westfriezen F3 (g)
DTS '48 F4 (g)
za 8 jun
11:40
Vrone F6 (g)
Westfriezen F2 (g)
za 8 jun
12:00
Westfriezen D3 (g)
Westfriesland/SEW D2# (g)
za 8 jun
13:00
Westfriezen D2 (g)
Hauwert D1 (g)
za 8 jun
13:15
Excelsior '53 E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
za 8 jun
13:15
H.V. Blokker E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 8 jun
14:00
Westfriezen DC3 (d)
Westfriesland/SEW DC5 (d)
zo 9 jun
10:00
H.V. Blokker D1# (g)
Westfriezen D5 (g)
zo 9 jun
10:55
Excelsior '53 D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 9 jun
11:00
St. George DB1# (d)
Westfriezen DB1 (d)
zo 9 jun
11:05
CSV Handbal DC1# (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 9 jun
11:45
Westfriezen DS2 (d)
St. George DS2 (d)
zo 9 jun
13:00
Westfriezen DS1 (d)
HCV '90 DS1 (d)
zo 9 jun
14:15
Westfriezen DS4 (d)
Vido DS1 (d)
zo 9 jun
14:30
St. George DC1# (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 9 jun
15:15
De Blinkert DS1 (d)
Westfriezen DS3 (d)
ma 10 jun
19:30
Westfriezen DMW1 (d)
Tornado DMW2 (d)
wo 12 jun
19:30
Tornado DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 12 jun
20:30
Koedijk DMW3 (d)
Westfriezen DMW3 (d)
do 13 jun
18:15
Westfriezen DC1 (d)
Dynamo DC1 (d)
do 13 jun
19:30
Westfriezen DMW3 (d)
Niedorp DMW3 (d)
za 15 jun
10:30
Westfriezen E4 (g)
Niedorp E1# (g)
za 15 jun
10:30
Westfriezen D1 (g)
DTS '48 D1# (g)
za 15 jun
11:30
Westfriezen D5 (g)
Westfriezen D3 (g)
za 15 jun
11:30
Westfriezen E3 (g)
Valken E1# (g)
za 15 jun
12:30
Westfriezen DC2 (d)
KSV DC2# (d)
za 15 jun
12:40
KSV D5 (d)
Westfriezen D4 (g)
zo 16 jun
10:00
Excelsior '53 D2# (g)
Westfriezen D2 (g)
zo 16 jun
11:00
Westfriezen DB1 (d)
Spartanen DB1# (d)
zo 16 jun
11:00
Valken DA2 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 16 jun
12:00
Westfriezen DS3 (d)
Spartanen DS3 (d)
zo 16 jun
12:15
Valken DC1 (d)
Westfriezen DC3 (d)
zo 16 jun
13:00
Hugo Girls DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 16 jun
13:30
Hauwert DS1 (d)
Westfriezen DS4 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend