Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
zo 17 okt
9:45
Westfriezen 45+1
s.v. Enkhuizen 45+1
zo 17 okt
10:00
Westfriezen 35+1
Zouaven (de) 35+1
zo 17 okt
10:00
Westfriezen 3
SV Spartanen 3
zo 17 okt
11:30
Westfriezen 2
Spirit 30 (SC) 2
zo 17 okt
11:30
Beemster 4
Westfriezen 7
zo 17 okt
11:30
Zouaven (de) 6
Westfriezen 6
zo 17 okt
12:00
Westfriezen 10
HOSV 2
zo 17 okt
12:00
VVW JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 17 okt
12:15
VVS 46 6
Westfriezen 5
zo 17 okt
12:30
SEW 6
Westfriezen 11
zo 17 okt
14:00
Westfriezen 1
Hauwert 65 1
zo 17 okt
14:00
Westfriezen 12
RKEDO 6
zo 17 okt
14:00
Westfriezen 8
VVW 5
za 23 okt
9:30
Always Forward MO13-3
Westfriezen MO13-1
za 23 okt
10:15
Westfriezen MO13-2
Schagen United MO13-3
za 23 okt
11:00
Sporting Andijk MO15-1
Westfriezen MO15-2
za 23 okt
11:30
Westfriezen MO15-1
VVS 46 MO15-1
za 23 okt
12:45
JVC JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 23 okt
13:00
Westfriezen MO17-1
Medemblik FC MO17-1
zo 24 okt
10:30
HSV Sport 1889 3
Westfriezen 5
zo 24 okt
10:45
Hugo Boys 4
Westfriezen 4
zo 24 okt
11:30
Volendam (rkav) 2
Westfriezen 2
zo 24 okt
12:30
Hauwert 65 VR1
Westfriezen VR1
zo 24 okt
14:00
Westfriezen 7
KFC 4
zo 24 okt
14:00
KGB 1
Westfriezen 1
do 28 okt
20:00
Westfriezen VR1
VVS 46 VR1
za 30 okt
10:00
Westfriezen MO13-2
DWB MO13-1
za 30 okt
10:00
Rijp (de) MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 30 okt
10:30
Alcmaria Victrix JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 30 okt
10:30
s.v. Enkhuizen MO15-2
Westfriezen MO15-2
za 30 okt
12:15
s.v. Enkhuizen MO15-1
Westfriezen MO15-1
zo 31 okt
9:45
Westfriezen 35+1
Hauwert 65 35+1
zo 31 okt
9:45
Westfriezen 45+1
SEW 45+1
zo 31 okt
10:00
Westfriezen 3
Nieuwe Niedorp 2
zo 31 okt
10:00
SEW 5
Westfriezen 10
zo 31 okt
11:00
Sporting Andijk 3
Westfriezen 8
zo 31 okt
11:30
Westfriezen 2
LSVV 2
zo 31 okt
11:30
Westfriezen VR1
RKEDO VR3
zo 31 okt
11:30
Dynamo 3
Westfriezen 5
zo 31 okt
12:00
Westfriezen 4
Schagen United 5
zo 31 okt
12:00
KGB 4
Westfriezen 6
zo 31 okt
12:00
OFC 3
Westfriezen 12
zo 31 okt
13:15
Westfriezen 9
Zouaven (de) 7
zo 31 okt
14:00
Westfriezen 1
Con Zelo 1
zo 31 okt
14:00
Westfriezen 11
Dynamo 4
zo 31 okt
15:00
Westfriezen 7
WBSV 4
za 6 nov
10:00
Westfriezen MO13-1
MOC MO13-1
za 6 nov
11:15
Strandvogels MO17-1
Westfriezen MO17-1
za 6 nov
11:30
Westfriezen MO15-2
Opperdoes MO15-1
za 6 nov
12:00
Wiron MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 6 nov
12:50
Always Forward MO15-2
Westfriezen MO15-1
za 6 nov
13:00
Westfriezen JO15-1
VV Alkmaar MO16-1
zo 7 nov
10:00
Westfriezen 6
Spirit 30 (SC) 3
zo 7 nov
10:30
Victoria O 5
Westfriezen 11
zo 7 nov
10:30
DWB 35+1
Westfriezen 35+1
zo 7 nov
11:00
ZAP 2
Westfriezen 2
zo 7 nov
12:00
Westfriezen 5
Berkhout 2
zo 7 nov
12:00
Volendam (rkav) 5
Westfriezen 7
zo 7 nov
12:00
VVW 4
Westfriezen 3
zo 7 nov
12:00
Kolping Boys 3
Westfriezen 4
zo 7 nov
14:00
Westfriezen 12
Dynamo 5
zo 7 nov
14:00
Westfriezen 8
Always Forward 6
zo 7 nov
14:00
Westfriezen 10
Victoria O 4
zo 7 nov
14:00
Grasshoppers 1
Westfriezen 1
zo 7 nov
14:00
VVW VR1
Westfriezen VR1
zo 7 nov
14:00
Woudia 5
Westfriezen 9
za 13 nov
12:15
Kwiek 78 MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 13 nov
14:30
Westfriezen MO17-1
Oosthuizen MO17-1
zo 14 nov
9:30
Rijp (de) 45+3
Westfriezen 45+1
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 23 okt
10:00
Westfriezen E3 (g)
KSV E4 (g)
za 23 okt
11:00
Westfriezen E1 (g)
Westfriesland/SEW E1 (g)
za 23 okt
11:05
Excelsior '53 E3 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 23 okt
12:00
Westfriezen D3 (d)
Vido D2 (g)
za 23 okt
12:45
Westfriezen D2 (g)
Niedorp D2# (d)
za 23 okt
13:30
Westfriezen DC2# (d)
Westfriesland/SEW DC4 (d)
za 23 okt
13:30
Hugo Girls E2 (g)
Westfriezen E2 (g)
za 23 okt
14:30
Westfriezen DC3 (d)
D.W.O.W. DC1# (g)
za 23 okt
20:00
Nieuwegein DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 24 okt
9:00
D.S.O. D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 24 okt
10:30
Westfriezen DB2# (d)
Westfriesland/SEW DB2 (d)
zo 24 okt
11:30
Westfriezen DS3 (d)
Tonegido DS2 (d)
zo 24 okt
12:15
KRAS/Volendam DB1 (d)
Westfriezen DB1 (d)
zo 24 okt
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Meervogels'60 DS1 (d)
zo 24 okt
14:50
D.T.S. '48 DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 24 okt
14:50
H.C.V. '90 DS2 (d)
Westfriezen DS4 (d)
zo 24 okt
15:00
Z.A.P. DC2# (d)
Westfriezen DC1 (d)
di 26 okt
21:00
Hugo Girls DMW2 (d)
Westfriezen DMW3 (d)
wo 27 okt
20:30
Con Zelo DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
wo 27 okt
21:00
Westfriezen DMW2 (d)
Vido DMW3 (d)
za 30 okt
9:00
Westfriezen F2 (g)
D.T.S. '48 F2 (g)
za 30 okt
9:00
Westfriezen F3 (g)
D.T.S. '48 F3 (g)
za 30 okt
9:20
Tornado F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 30 okt
9:40
Westfriezen F1 (g)
KSV F1 (g)
za 30 okt
10:00
Westfriezen F2 (g)
Excelsior '53 F1 (g)
za 30 okt
10:00
Zuidermeer F1 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 30 okt
10:20
Westfriezen F3 (g)
D.T.S. '48 F4 (g)
za 30 okt
10:20
Quintes/VVW F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 30 okt
10:20
Westfriesland/SEW F1# (g)
Westfriezen F2 (g)
za 30 okt
11:00
Westfriezen E4 (g)
SV De Valken E2 (g)
za 30 okt
11:00
Westfriesland/SEW D2# (g)
Westfriezen D3 (d)
za 30 okt
12:00
Westfriezen E2 (g)
Quintes/VVW E2# (g)
za 30 okt
12:15
KRAS/Volendam F1 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 30 okt
12:35
Westfriezen F5 (g)
KRAS/Volendam F1 (g)
za 30 okt
12:55
Westfriezen F4 (g)
Westfriezen F5 (g)
za 30 okt
12:55
Spartanen D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
za 30 okt
13:00
Westfriezen D4 (g)
Vido D3 (d)
za 30 okt
13:15
Westfriezen F4 (g)
KRAS/Volendam F2 (g)
za 30 okt
13:35
KRAS/Volendam F2 (g)
Westfriezen F5 (g)
za 30 okt
13:45
Westfriezen D1 (g)
J.H.C. D1 (g)
za 30 okt
19:00
Meteoor DS2 (d)
Westfriezen DS3 (d)
za 30 okt
20:50
KSV DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 31 okt
9:15
KSV DC2 (d)
Westfriezen DC2# (d)
zo 31 okt
9:30
Excelsior '53 E1 (g)
Westfriezen E1 (g)
zo 31 okt
10:00
Westfriezen DC1 (d)
Kleine Sluis DC1# (d)
zo 31 okt
11:00
Westfriezen DA1 (d)
Hollandia T DA1 (d)
zo 31 okt
11:40
Hauwert/Quick DB1# (d)
Westfriezen DB2# (d)
zo 31 okt
12:00
D.T.S. '48 E2 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 31 okt
12:15
Westfriezen DB1 (d)
Leidsche Rijn DB1 (d)
zo 31 okt
13:15
Westfriezen DS2 (d)
H.V. Blokker DS1 (d)
zo 31 okt
14:30
Westfriezen DS4 (d)
Petten/D.E.S. DS1 (d)
wo 3 nov
19:00
Meervogels'60 DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 3 nov
21:00
Westfriezen DMW3 (d)
Victoria O DMW2 (d)
do 4 nov
21:00
Westfriezen DMW1 (d)
Geel Zwart DMW2 (d)
za 6 nov
9:00
KRAS/Volendam D4 (g)
Westfriezen D3 (d)
za 6 nov
10:00
Westfriezen E3 (g)
H.V. Blokker E1 (g)
za 6 nov
10:00
SSV/Sporting S D1# (g)
Westfriezen D4 (g)
za 6 nov
11:00
Westfriezen E1 (g)
KRAS/Volendam E1 (g)
za 6 nov
11:15
Westfriesland/SEW E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 6 nov
12:00
Westfriezen D2 (g)
Quintes/VVW D1 (g)
za 6 nov
12:45
Westfriezen DC3 (d)
Geel Zwart DC2 (d)
za 6 nov
13:45
Westfriezen DC2# (d)
D.T.S. '48 DC1 (d)
za 6 nov
14:45
Westfriezen DC1 (d)
Quintes/VVW DC1# (d)
zo 7 nov
10:00
SV De Valken E1 (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 7 nov
10:50
Schagen D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 7 nov
11:30
Westfriezen DA1 (d)
SV De Valken DA1 (d)
zo 7 nov
12:25
Jupiter '76 DS1 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 7 nov
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Z.A.P. DS2 (d)
zo 7 nov
13:20
SSV/Sporting S DS2 (d)
Westfriezen DS4 (d)
zo 7 nov
14:00
JuRo Unirek/VZV DB2 (d)
Westfriezen DB1 (d)
zo 7 nov
14:20
Meteoor DB1 (d)
Westfriezen DB2# (d)
zo 7 nov
15:20
KSV DS3 (d)
Westfriezen DS2 (d)
ma 8 nov
19:00
Spartanen/SEW DMW2 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
wo 10 nov
21:00
Westfriezen DMW2 (d)
Geel Zwart DMW1 (d)
vr 12 nov
20:00
A&O DMW2 (d)
Westfriezen DMW3 (d)
za 13 nov
10:00
Westfriezen E4 (g)
Quintes/VVW E3 (g)
za 13 nov
10:00
Quintes/VVW E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
za 13 nov
10:00
S.C. Dynamo E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
za 13 nov
10:45
Quintes/VVW DC2# (d)
Westfriezen DC2# (d)
za 13 nov
11:00
Westfriezen E2 (g)
Tornado E3 (g)
za 13 nov
12:00
Westfriezen D4 (g)
D.T.S. '48 D3# (g)
za 13 nov
12:30
Westfriesland/SEW DC3# (d)
Westfriezen DC1 (d)
za 13 nov
12:45
Westfriezen D3 (d)
Meteoor D2 (g)
za 13 nov
13:30
Westfriezen D1 (g)
Z.A.P. D2# (g)
za 13 nov
20:15
Westfriesland/SEW DS3 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 14 nov
10:15
Westfriezen DB2# (d)
Excelsior '53 DB1 (d)
zo 14 nov
11:15
Westfriezen DB1 (d)
OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2 (d)
zo 14 nov
11:50
Lotus DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 14 nov
12:15
Westfriezen DS2 (d)
Spartanen DS2 (d)
zo 14 nov
13:30
Westfriezen DS3 (d)
Lacom '91 DS3 (d)
zo 14 nov
14:15
Hauwert/Quick D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
zo 14 nov
14:45
Westfriezen DS4 (d)
DSS DS5 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend