Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
wo 22 sep beker 19:00 WSV 1930 MO17-1 11 Westfriezen MO17-1 12 Veld A Sportpark WSV'30
za 25 sep regulier 8:30 s.v. Enkhuizen JO9-5 Westfriezen JO9-6JM veld 4 (D) Sportpark Immerhorn
za 25 sep regulier 8:45 SV Spartanen JO9-1 Westfriezen JO9-2 veld B Sportpark Spartanen
za 25 sep regulier 8:45 Blokkers de JO8-2 Westfriezen JO8-3 veld 4 Sportpark De Blokkers
za 25 sep regulier 8:45 ZOB JO11-2 5 Westfriezen JO11-2 11 C2 Sportpark Zuidoosterpark
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO9-3 16B SV Spartanen JO9-2 11B B1b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO9-5 14B s.v. Enkhuizen JO9-4JM 09B B1b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO8-2 10B Blokkers de JO8-1 13B B2b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO8-7 06B SV Spartanen JO8-3 07B C1b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO8-6 08B Zwaluwen 30 HCSV JO8-1 05B C1a Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Westfriezen JO8-1 12B Purmersteijn JO8-3 15B B2a Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 9:00 Volendam (rkav) JO9-2 Westfriezen JO9-1 veld 5 Sportpark Volendam
za 25 sep regulier 9:00 Zouaven (de) JO10-3 Westfriezen JO10-3 veld 1 Sportpark De Kloet
za 25 sep regulier 9:00 Volendam (rkav) MO15-2 Westfriezen MO15-2 veld 7 Sportpark Volendam
za 25 sep regulier 9:30 Flevo JO9-2 Westfriezen JO9-7 veld 2 D. (David) Klunder (Spelbegeleider) Sportpark De Meer
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO11-4 06A Blokkers de JO11-3 07A C2 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO11-3 08A Zouaven De JO11-2JM 05A C1 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO10-7JM 10A VVW JO10-2 13A B2b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO10-1 16A Reiger Boys JO10-2 11A B1a Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO10-4 12A Grasshoppers JO10-1 15A B2a Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 Westfriezen JO10-2 14A s.v. Enkhuizen JO10-2JM 09A B1b Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 10:15 ST SSV/Sporting S MO13-1 Westfriezen MO13-1 veld 1 Sportpark SSV
za 25 sep regulier 10:30 Medemblik FC JO10-3 Westfriezen JO10-5 veld 2(B) Sportpark Medemblik
za 25 sep regulier 11:00 Westfriezen JO13-1 06B Victoria O JO13-1 07B A Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 11:00 Con Zelo JO11-1 - Westfriezen JO11-5JM - veld A J.J.A. (Jelle) Zutt (Scheidsrechter) Sportpark De Groet
za 25 sep regulier 11:00 Sporting Andijk JO14-1 Westfriezen JO14-1 veld 3 Sportpark Andijk
za 25 sep regulier 11:30 Westfriezen JO12-2 08B HSV Sport 1889 JO12-1 05B C1 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 12B Zouaven (de) JO12-2 15B B1 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 11:30 Westfriezen JO11-1 10B Zouaven (de) JO11-1 13B B2 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 11:30 Westfriezen MO13-2 03 Reiger Boys MO13-2 02 C2 Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 11:30 WSW JO12-1 Westfriezen JO12-3 veld 1 Sportpark WSW
za 25 sep regulier 11:30 Grasshoppers JO10-2 Kl. 7 Westfriezen JO10-6JM Kl. 8 C-veld (voor) Sportpark De Weyver
za 25 sep regulier 11:30 AFC 34 JO16-3 Westfriezen JO16-1 veld 3 Sportpark AFC'34
za 25 sep regulier 12:15 Westfriezen JO15-2 14B Kleine Sluis JO15-1JM 09B A Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 13:00 Westfriezen MO15-1 16B Always Forward MO15-2 11B C Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 13:00 Westfriezen JO14-2 06A Spirit 30 (SC) JO14-1 07A B Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 13:00 KGB JO15-1 Westfriezen JO15-1 veld 2 Sportpark De Rozeboom
za 25 sep regulier 13:00 VIOS-W JO15-2 Westfriezen JO15-3 veld 2 C.N.M. (Chris) Ligthart (Scheidsrechter) Sportpark De Doorbraak
za 25 sep regulier 13:45 Westfriezen JO16-3 08 KGB JO16-1 05 A Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 14:00 Dynamo JO13-1 4 Westfriezen JO13-2 1 B Sportpark Dynamo
za 25 sep regulier 14:30 Westfriezen JO17-2 12 Purmerland JO17-1 15 B Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 14:30 Westfriezen MO17-1 10 ZOB MO17-2 13 C Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 15:30 Westfriezen JO16-2 16 Marken sv. JO16-1 11 A Sportpark 't Krijt
za 25 sep regulier 17:00 Always Forward JO17-2 Westfriezen JO17-1 veld 1 Sportpark Wilhelmina
zo 26 sep regulier 9:30 RKEDO 45+1 Westfriezen 45+1 veld 1 Sportpark De Krom
zo 26 sep regulier 10:00 Westfriezen 4 14 Grasshoppers 4 09 B R.M. (Ricardo) Both (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 10:00 Westfriezen 3 12 Oosthuizen 2 15 A Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 10:30 Blokkers de 35+1 Westfriezen 35+1 veld 2 Sportpark De Blokkers
zo 26 sep regulier 11:00 EVC 2 Westfriezen 12 veld D Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark EVC
zo 26 sep regulier 11:30 SV Spartanen 2 Westfriezen 2 veld A Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark Spartanen
zo 26 sep regulier 11:30 Kwiek 78 VR1 7 Westfriezen VR1 8 A R. (Remco) Robelus (Assistent-scheidsrechter), R. (Roos) Sluiter (Assistent-scheidsrechter), J.B.Y. (Eric) Janken (Scheidsrechter) Sportpark Kwiek 78
zo 26 sep regulier 11:45 MOC 2 Westfriezen 8 veld 2 Sportpark MOC
zo 26 sep regulier 12:00 Westfriezen 11 10 Always Forward 9 13 A J. (Jesse) Hoogland (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 12:00 Westfriezen 5 16 Kwiek 78 3 11 B Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 14:00 Westfriezen 7 12 Hercules Zaandam sc 5 15 A Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 14:00 Westfriezen 9 14 s.v. Enkhuizen 5 09 B Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 26 sep regulier 14:00 Hugo Boys 1 3 Westfriezen 1 5 Hoofdveld A - voetbal J.A.M. (Jan) Smit (Scheidsrechter), R.M. (Raimon) de Rooi (Assistent-scheidsrechter), S.A. (Stefan) Oudeman (Assistent-scheidsrechter) Hugo's Sportpark
zo 26 sep regulier 14:15 Always Forward JO19-1 Westfriezen JO19-1 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 2 okt regulier 8:45 Always Forward JO9-3 Westfriezen JO9-2 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 2 okt regulier 8:45 ZOB JO14-2 Westfriezen JO14-2 veld 2 Sportpark Zuidoosterpark
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO9-3 Westfriezen JO9-4 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO9-7 SV Spartanen JO9-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-5 Spirit 30 (SC) JO8-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-2 EVC JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-6 Westfriezen JO8-7 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Westfriezen JO8-4JM Zwaagdijk RKVV JO8-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 9:00 Medemblik FC JO10-1 Westfriezen JO10-2 veld 2(B) Sportpark Medemblik
za 2 okt regulier 9:15 VVS 46 MO15-1 5 Westfriezen MO15-1 6 A M. (Mark) Rekveld (Scheidsrechter) Sportpark VVS'46
za 2 okt regulier 9:30 Sporting Andijk JO9-2 Westfriezen JO9-5 veld 2 Sportpark Andijk
za 2 okt regulier 9:30 Valken de JO8-2 Westfriezen JO8-3 veld 2 Sportpark De Valken
za 2 okt regulier 10:00 Zwaagdijk RKVV JO9-1 Westfriezen JO9-6JM veld 2 Sportpark Zwaagdijk
za 2 okt regulier 10:00 VVW JO8-1 Westfriezen JO8-1 veld 2 Sportpark De Westrand
za 2 okt regulier 10:00 George st JO10-1 Westfriezen JO10-6JM veld 2 Sportpark St. George
za 2 okt regulier 10:00 Always Forward JO10-4 Westfriezen JO10-3 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO9-1 Always Forward JO9-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO11-2 Purmersteijn JO11-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO11-5JM Dynamo JO11-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO10-5 Blokkers de JO10-5 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO10-1 Kolping Boys JO10-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:15 Westfriezen JO10-4 RKEDO JO10-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 10:30 Spirit 30 (SC) JO12-1 Westfriezen JO12-3 veld 1 Sportpark Spirit'30
za 2 okt regulier 10:30 s.v. Enkhuizen JO11-3 Westfriezen JO11-4 veld 6 (F) Sportpark Immerhorn
za 2 okt regulier 10:30 Spirit 30 (SC) JO10-3 Westfriezen JO10-7JM veld 2 Sportpark Spirit'30
za 2 okt regulier 10:30 s.v. Enkhuizen JO13-2 Westfriezen JO13-1 veld 5 (E) Sportpark Immerhorn
za 2 okt regulier 11:00 KGB JO11-1 Westfriezen JO11-1 veld 2 Sportpark De Rozeboom
za 2 okt regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 Westfriezen JO12-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 11:30 Westfriezen MO13-1 s.v. Enkhuizen MO13-2 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 2 okt regulier 11:30 Westfriezen JO13-2 VVS 46 JO13-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend