Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
ma 27 mei regulier 19:30 Westfriezen DMW1 (d) DTS '48 DMW1 (d) veld 1 - Hoofdveld E. (Elly) Klijbroek (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 27 mei regulier 19:30 H.V. Blokker DMW1 (d) Westfriezen DMW3 (d) veld 1 J. (Jan) Ophof (Scheidsrechter) Blokker (V)
ma 27 mei regulier 19:30 SSV/Sporting S DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) veld 1 T. (Tineke) Lentz (Scheidsrechter) SSV (V)
di 28 mei beker 20:15 Dynamo DS1 (d) 9 Westfriezen DS2 (d) 11 veld 1 T. (Tineke) Lentz (Scheidsrechter) Dynamo/Sportpark (V)
wo 29 mei beker 17:30 Excelsior '53 D1# (g) Westfriezen D1 (g) veld 1 Excelsior '53 (V)
wo 29 mei regulier 19:00 Westfriezen DC3 (d) Excelsior '53 DC1# (d) veld 1 - Hoofdveld Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
do 30 mei beker 18:00 Westfriezen DC1 (d) Quintes/VVW DC1 (d) veld 1 - Hoofdveld Y. (Yael) Mulder (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
do 30 mei beker 19:00 Valken DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) veld 1 M. (Marc) Vriend (Scheidsrechter) Valken/Sportcomplex Valken (V)
do 30 mei beker 20:00 Westfriezen DS1 (d) DTS '48 DS1 (d) veld 1 - Hoofdveld J. (Johan) de Moel (Scheidsrechter), R. (Ron) de Haas (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
do 30 mei regulier 20:00 Koedijk DS1 (d) Westfriezen DS3 (d) veld 1 D. (Dennis) van Rijsselt (Scheidsrechter) Koedijk/Sportcomplex (V)
za 1 jun regulier 11:00 Westfriezen E3 (g) H.V. Blokker E1 (g) veld 1 - Hoofdveld L. (Levke) Aker (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 1 jun regulier 11:00 Westfriesland/SEW E1# (g) Westfriezen E2 (g) veld 1 SEW/Sportpark de Dres (V)
za 1 jun regulier 11:00 Quintes/VVW D3 (g) Westfriezen D5 (g) veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 1 jun regulier 11:05 DTS '48 E3 (g) Westfriezen E4 (g) veld 1 N. (Nicolien) Laan (Scheidsrechter) DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 1 jun regulier 11:40 Spartanen D2 (g) 13 Westfriezen D2 (g) 14 veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), E.A.M.E. (Eline) Overboom-Voskuil (Wedstrijdsecretaris) Spartanen (V)
za 1 jun regulier 12:00 Westfriezen DC1 (d) Hugo Girls DC1 (d) veld 1 - Hoofdveld M. (Merel) Veltrop (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 2 jun regulier 10:00 Meteoor DC1 (d) Westfriezen DC2 (d) veld 1 T. (Tessa) Jong (Scheidsrechter), E. (Evie) de Haas (Scheidsrechter) Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
zo 2 jun regulier 10:00 Vido DC2 (d) Westfriezen DC3 (d) veld 2 Vido/Sportpark De Dop (V)
zo 2 jun regulier 11:00 Vido D1# (g) Westfriezen D3 (g) veld 1 Vido/Sportpark De Dop (V)
zo 2 jun regulier 11:10 Meteoor DB1# (d) Westfriezen DB1 (d) veld 1 Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
zo 2 jun regulier 12:00 St. George D1# (g) Westfriezen D4 (g) veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
zo 2 jun regulier 12:30 Westfriesland/SEW DA2 (d) Westfriezen DA1 (d) veld 1 SEW/Sportpark de Dres (V)
zo 2 jun regulier 13:20 DTS '48 DS1 (d) Westfriezen DS2 (d) veld 1 R. (Rick) Vriend (Scheidsrechter) DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
zo 2 jun regulier 14:20 Sporting Andijk DS1 (d) Westfriezen DS4 (d) veld 1 Sporting Andijk (V)
ma 3 jun regulier 20:00 Westfriezen DMW2 (d) Meervogels'60 DMW1 (d) veld 1 - Hoofdveld Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 3 jun regulier 20:30 Valken DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) veld 1 C. (Cees) Ruijter (Scheidsrechter) Valken/Sportcomplex Valken (V)
wo 5 jun regulier 18:00 Westfriezen D4 (g) Zuidermeer D1 (g) veld 1 - Hoofdveld S. (Sara) de Wit (Scheidsrechter), D. (Dewi) Bakker (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 8 jun regulier 10:00 Westfriezen E2 (g) Valken E2 (g) veld 1 - Hoofdveld Afgeschermd (Scheidsrechter), L. (Liselotte) Bruyns (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 8 jun regulier 10:00 Valken F3 (g) Westfriezen F3 (g) veld 1 B Excelsior '53 (V)
za 8 jun regulier 10:20 Westfriezen F1 (g) Westfriesland/SEW F1 (g) veld 1 A Spartanen (V)
za 8 jun regulier 10:20 H.V. Blokker F2 (g) Westfriezen F2 (g) veld 1 B Blokker (V)
za 8 jun regulier 10:40 Westfriezen F3 (g) Excelsior '53 F3 (g) veld 1 B Excelsior '53 (V)
za 8 jun regulier 10:40 H.V. Blokker F1 (g) Westfriezen F1 (g) veld 1 A Spartanen (V)
za 8 jun regulier 11:00 Westfriezen F2 (g) Valken F2 (g) veld 1 B Blokker (V)
za 8 jun regulier 11:20 DTS '48 F1 (g) Westfriezen F1 (g) veld 1 A Spartanen (V)
za 8 jun regulier 11:40 Westfriezen F3 (g) DTS '48 F4 (g) veld 1 B Excelsior '53 (V)
za 8 jun regulier 11:40 Vrone F6 (g) Westfriezen F2 (g) veld 1 B Blokker (V)
za 8 jun regulier 12:00 Westfriezen D3 (g) Westfriesland/SEW D2# (g) veld 1 - Hoofdveld L. (Lois) Commandeur (Scheidsrechter), M. (Merel) van de Steege (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 8 jun regulier 13:00 Westfriezen D2 (g) Hauwert D1 (g) veld 1 - Hoofdveld Q. (Quinta) Rood (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 8 jun regulier 13:15 Excelsior '53 E1 (g) Westfriezen E3 (g) veld 1 Excelsior '53 (V)
za 8 jun regulier 13:15 H.V. Blokker E2 (g) Westfriezen E4 (g) veld 1 M.E. (Marian) van der Zee -Peetoom (Scheidsrechter) Blokker (V)
za 8 jun regulier 14:00 Westfriezen DC3 (d) Westfriesland/SEW DC5 (d) veld 1 - Hoofdveld Q. (Quinta) Rood (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 9 jun regulier 10:00 H.V. Blokker D1# (g) Westfriezen D5 (g) veld 1 G. (Gini) Josephia (Scheidsrechter) Blokker (V)
zo 9 jun regulier 10:55 Excelsior '53 D1# (g) Westfriezen D1 (g) veld 1 Excelsior '53 (V)
zo 9 jun regulier 11:00 St. George DB1# (d) Westfriezen DB1 (d) veld 1 S (Soraya) Breed (Scheidsrechter) St. George/Sportcomplex (V)
zo 9 jun regulier 11:05 CSV Handbal DC1# (d) Westfriezen DC1 (d) veld 1 CSV/Sportpark Wouterland (V)
zo 9 jun regulier 11:45 Westfriezen DS2 (d) St. George DS2 (d) veld 1 - Hoofdveld M. (Marjolein) Punter (Scheidsrechter), L. (Lisa) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 9 jun regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) HCV '90 DS1 (d) veld 1 - Hoofdveld R. (Rik) Sinnige (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 9 jun regulier 14:15 Westfriezen DS4 (d) Vido DS1 (d) veld 1 - Hoofdveld L. (Lisa) Reterink (Scheidsrechter), N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 9 jun regulier 14:30 St. George DC1# (d) Westfriezen DC2 (d) veld 1 F. (Fay) Stroet (Scheidsrechter) St. George/Sportcomplex (V)
zo 9 jun regulier 15:15 De Blinkert DS1 (d) Westfriezen DS3 (d) veld 1 De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V)
ma 10 jun regulier 19:30 Westfriezen DMW1 (d) Tornado DMW2 (d) veld 1 - Hoofdveld Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
wo 12 jun regulier 19:30 Tornado DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) veld 1 L. (Linda) Wolzak (Scheidsrechter), R. (Rhodé) Huls (Scheidsrechter), I. (Ingrid) Duin (Wedstrijdsecretaris) Tornado/Sportpark De Kabel (V)
wo 12 jun regulier 20:30 Koedijk DMW3 (d) Westfriezen DMW3 (d) veld 1 Koedijk/Sportcomplex (V)
do 13 jun regulier 18:15 Westfriezen DC1 (d) Dynamo DC1 (d) veld 1 - Hoofdveld D. (Daniek) Zuidhof (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
do 13 jun regulier 19:30 Westfriezen DMW3 (d) Niedorp DMW3 (d) veld 1 - Hoofdveld M. (Mascha) van Horssen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 10:30 Westfriezen E4 (g) Niedorp E1# (g) veld 2 - WF Kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 10:30 Westfriezen D1 (g) DTS '48 D1# (g) veld 1 - Hoofdveld I.A. (Iris) Starmans (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 11:30 Westfriezen E3 (g) Valken E1# (g) veld 2 - WF Kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 11:30 Westfriezen D5 (g) Westfriezen D3 (g) veld 1 - Hoofdveld M. (Merel) Veltrop (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 12:30 Westfriezen DC2 (d) KSV DC2# (d) veld 1 - Hoofdveld D. (Daniek) Zuidhof (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 15 jun regulier 12:40 KSV D5 (d) Westfriezen D4 (g) veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) KSV/Sportpark De Kruising (V)
zo 16 jun regulier 10:00 Excelsior '53 D2# (g) Westfriezen D2 (g) veld 1 Excelsior '53 (V)
zo 16 jun regulier 11:00 Westfriezen DB1 (d) Spartanen DB1# (d) veld 1 - Hoofdveld D. (Dana) Jong (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 16 jun regulier 11:00 Valken DA2 (d) Westfriezen DA1 (d) veld 1 B.A. (Bo) Hoff (Scheidsrechter), R. (Rianne) Appelman (Scheidsrechter) Valken/Sportcomplex Valken (V)
zo 16 jun regulier 12:00 Westfriezen DS3 (d) Spartanen DS3 (d) veld 1 - Hoofdveld Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 16 jun regulier 12:15 Valken DC1 (d) Westfriezen DC3 (d) veld 1 S. (Sarah) Beemsterboer (Scheidsrechter), M. (Marike) de Wit (Scheidsrechter) Valken/Sportcomplex Valken (V)
zo 16 jun regulier 13:00 Hugo Girls DS1 (d) 7 Westfriezen DS1 (d) 8 veld 1 P. (Paul) Kruijshaar (Scheidsrechter) Hugo's Sportcomplex (V)
zo 16 jun regulier 13:30 Hauwert DS1 (d) Westfriezen DS4 (d) veld 1 Hauwert (V)
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend