Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 19 sep toernooi 9:00 KSV F1 (g) Westfriezen F2 (g) zaal 1 M. (Manon) Langeberg (Scheidsrechter) Oostwal, de
za 19 sep toernooi 9:00 Con Zelo F2 (g) Westfriezen F4 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 9:20 Westfriezen F4 (g) Westfriezen F5 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 9:20 D.T.S. '48 F1# (g) - Westfriezen F1 (g) - Veld 1 F. (Fenne) Wijnker (Scheidsrechter), F. (Famke) Heilig (Scheidsrechter) VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 19 sep toernooi 9:40 Westfriezen F2 (g) Vrone F1 (g) zaal 1 Oostwal, de
za 19 sep toernooi 9:40 Westfriezen F1 (g) Meteoor F1 (g) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 19 sep toernooi 9:40 Con Zelo F2 (g) Westfriezen F5 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 10:00 Westfriezen F2 (g) Commandeur/VVW F2 (g) zaal 1 Oostwal, de
za 19 sep toernooi 10:00 D.T.S. '48 F3 (g) - Westfriezen F3 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), D. (Daphne) Hoogland (Scheidsrechter) DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 19 sep toernooi 10:00 Z.A.P. F3 (g) Westfriezen F5 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 10:00 Koedijk F1 (g) Westfriezen F4 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 10:20 Commandeur/VVW F1 (g) Westfriezen F1 (g) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 19 sep toernooi 10:20 Koedijk F1 (g) Westfriezen F5 (g) Zaal 1 Sporthal Waarland
za 19 sep toernooi 10:50 Westfriezen F3 (g) Spartanen F2 (g) Veld 1 DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 19 sep regulier 11:00 Westfriezen E3 (g) 3A Lacom '91 E3 (g) 2A 2 (Kunstgras) Z. (Zoë) Blokdijk (Scheidsrechter), S. (Sophie) Grooten (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 19 sep regulier 11:00 Westfriezen D5 (g) 1A Vido D4 (g) 4A 1 (Asfalt) A. (Amber) Gitzels (Scheidsrechter), R. (Ruby) Geijsen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 19 sep toernooi 11:15 Westfriezen F3 (g) SV De Valken F3 (g) Veld 1 DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 19 sep regulier 12:00 Westfriezen E2 (g) 3B SV De Valken E2 (g) 2B 1 (Asfalt) Z. (Zoë) Blokdijk (Scheidsrechter), S. (Sophie) Grooten (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 19 sep regulier 12:00 Westfriezen D4 (g) 1B Vido D3 (h) 4B 1 (Asfalt) A. (Amber) Gitzels (Scheidsrechter), R. (Ruby) Geijsen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 19 sep regulier 13:00 Westfriezen D1 (g) 1 Westfriesland/SEW D2 (g) 4 1 (Asfalt) M. (Mascha) van Horssen (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 19 sep regulier 13:00 Westfriesland/SEW DC4 (d) - Westfriezen DC3 (d) - Veld 1 T. (Tineke) de Wit (Scheidsrechter) SEW/De Dres
za 19 sep regulier 14:05 Vrone DC1 (d) - Westfriezen DC1 (d) - zaal 1 T. (Tom) Verduin (Scheidsrechter) Oostwal, de
zo 20 sep regulier 10:00 D.T.S. '48 D2 (g) - Westfriezen D3 (g) - Veld 1 P (Paul) Beemster (Scheidsrechter) DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
zo 20 sep regulier 10:00 SV De Valken DB2 (d) Westfriezen DB1# (d) Veld 1 M. (Marijke) Boon (Scheidsrechter), A. (Anne) de Groot (Scheidsrechter) Valken/Sportcomplex Valken (V)
zo 20 sep regulier 10:30 Spartanen DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) Veld 1 R. (Rik) Sinnige (Scheidsrechter), J.J. (Jeroen) Kamp (Tijdwaarnemer), I. (Ineke) Spaans-de Bakker (Wedstrijdsecretaris) Spartanen (V)
zo 20 sep regulier 12:00 Commandeur/VVW DB3 (d) Westfriezen DB2 (d) Veld 1 S. (Suzanne) Boon (Scheidsrechter) VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 20 sep regulier 12:15 Sporting Andijk E1 (g) - Westfriezen E1 (g) - Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 20 sep regulier 12:20 Excelsior '53 DC2 (d) - Westfriezen DC2 (d) - Veld 1 C. (Caroline) Oud (Scheidsrechter) Excelsior '53 (V)
zo 20 sep regulier 12:30 D.T.S. '48 DS2 (d) - Westfriezen DS2 (d) - Veld 1 S. (Sytze) Dijkstra (Scheidsrechter) DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
zo 20 sep regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) 1 Commandeur/VVW DS2 (d) 4 1 (Asfalt) P. (Peter) Nuijens (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 20 sep regulier 13:25 D.W.O.W. E1# (g) - Westfriezen E4 (g) - Veld 1 S. (Siem) Munster (Scheidsrechter), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris) DWOW (V)
zo 20 sep regulier 16:45 DSS DS3 (d) Westfriezen DS3 (d) Veld 1 M. (Monique) d. Vijlder (Scheidsrechter), A. (Angelique) de Groot (Scheidsrechter) DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
ma 21 sep regulier 19:30 Westfriezen DMW2 (d) 3 H.V. Blokker DMW1 (d) 2 1 (Asfalt) M. (Marlies) Vriend (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
di 22 sep regulier 20:30 KSV DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 KSV/Sportpark De Kruising (V)
za 26 sep regulier 9:30 Westfriezen E1 (g) 1A Commandeur/VVW E1 (g) 2A 1 (Asfalt) T. (Tessa) Kikkert (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 26 sep regulier 10:00 Zuidermeer E1 (g) Westfriezen E3 (g) Veld 1 Zuidermeer (V)
za 26 sep regulier 10:00 SSV/Sporting S D1 (g) Westfriezen D5 (g) Veld 1 M. (Monique) Kleijmeer (Scheidsrechter) SSV (V)
za 26 sep regulier 10:30 Westfriezen D3 (g) 1B H.V. Blokker D1# (g) 2B 1 (Asfalt) T. (Tessa) Kikkert (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 26 sep regulier 10:50 Tornado D1# (g) Westfriezen D1 (g) Veld 1 K. (Katja) Meijboom (Scheidsrechter), I. (Ingrid) Duin (Wedstrijdsecretaris) Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 26 sep regulier 11:30 Westfriezen DC3 (d) 1A Meteoor DC1 (d) 2A 1 (Asfalt) Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 26 sep regulier 12:00 St. George D1 (g) Westfriezen D4 (g) Veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
za 26 sep regulier 12:30 Westfriezen DC2 (d) 2 Niedorp DC2 (d) 3 1 (Asfalt) M. (Mandy) Vellinga (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 26 sep regulier 13:30 Westfriezen DC1 (d) 1 KSV DC1# (d) 4 1 (Asfalt) S. (Shivannah) van Kalken (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 26 sep regulier 14:00 JuRo Unirek/VZV E2 (g) - Westfriezen E4 (g) - zaal 2 L. (Lynn) Ursem (Scheidsrechter), L. (Loïs) Groen (Scheidsrechter) Zijveld, 't
za 26 sep regulier 19:00 Westfriesland/SEW DS3 (d) Westfriezen DS1 (d) zaal 1 A.M. (Ben) Bergen (Scheidsrechter) Dres, de
zo 27 sep regulier 10:00 Westfriezen DB2 (d) 1 Excelsior '53 DB1 (d) 4 1 (Asfalt) B. (Britt) Jong (Scheidsrechter), N. (Nadia) Knol (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 27 sep regulier 10:00 Vido E1 (g) Westfriezen E2 (g) Veld 2 Vido/Sportpark De Dop (V)
zo 27 sep regulier 11:00 Westfriezen DB1# (d) 3 Westfriesland/SEW DB2 (d) 2 1 (Asfalt) D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), B. (Britt) Rood (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 27 sep regulier 11:25 Sporting Andijk D1 (g) - Westfriezen D2# (g) - Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 27 sep regulier 12:00 Westfriezen DS3 (d) 1 Commandeur/VVW DS5 (d) 4 1 (Asfalt) N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 27 sep regulier 12:30 Commandeur/VVW DS3 (d) Westfriezen DS4 (d) Veld 2 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 27 sep regulier 13:15 Sporting Andijk DA1# (d) - Westfriezen DA1 (d) - Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 27 sep regulier 13:15 SV De Valken DS2 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
ma 28 sep regulier 19:30 Westfriezen DMW1 (d) 1 S.V. Wieringerwaard DMW1 (d) 4 1 (Asfalt) L. (Lisa) Reterink (Scheidsrechter), R. (Romy) van der Zaag (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 28 sep regulier 20:00 Hauwert DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) Veld 1 Hauwert (V)
za 3 okt regulier 9:00 Westfriezen E3 (g) - Westfriesland/SEW E4 (g) - veld 1 M. (Melanie) Grooteman (Scheidsrechter), R. (Roos) Stavenuiter (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 9:00 Westfriezen F5 (g) Con Zelo F2 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 9:00 Westfriezen F4 (g) Koedijk F1 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 9:20 Westfriezen F5 (g) Z.A.P. F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 9:20 Koedijk F1 (g) Westfriezen F4 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 9:25 Hugo Girls F1 (g) - Westfriezen F2 (g) - Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 3 okt regulier 10:00 Westfriezen E2 (g) - Excelsior '53 E1 (g) - veld 1 M. (Melanie) Grooteman (Scheidsrechter), R. (Roos) Stavenuiter (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 10:00 Westfriezen F5 (g) Koedijk F1 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 10:00 Westfriezen F4 (g) Z.A.P. F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt regulier 10:00 SSV/Sporting S DC1 (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 I. (Isam) Alkadi (Scheidsrechter) SSV (V)
za 3 okt toernooi 10:05 Westfriezen F2 (g) Tornado F1 (g) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 3 okt toernooi 10:20 Westfriezen F4 (g) Con Zelo F2 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 10:45 Westfriesland/SEW F1 (g) Westfriezen F2 (g) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 3 okt toernooi 11:00 Westfriezen F3 (g) SV De Valken F3 (g) veld 2 D. (Daniek) Zuidhof (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt regulier 11:00 Westfriezen D5 (g) Hauwert/Quick D2 (d) veld 1 Y. (Yael) Mulder (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 11:25 Excelsior '53 F2 (g) Westfriezen F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 12:00 Westfriezen F1 (g) Sporting Andijk F1# (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
za 3 okt regulier 12:00 Westfriezen D4 (g) - S.C. Dynamo D2 (g) - veld 1 A. (Aida) de Haan (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt regulier 12:00 Westfriesland/SEW E1 (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 SEW/De Dres
za 3 okt toernooi 12:15 D.T.S. '48 F3 (g) Westfriezen F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 12:20 Westfriezen F1 (g) SV De Valken F1 (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
za 3 okt toernooi 12:40 Westfriezen F3 (g) Commandeur/VVW F3 (g) veld 2 M. (Merlin) Scheltema (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt regulier 13:00 Westfriezen D2# (g) - Vido D1# (g) - veld 1 A. (Aida) de Haan (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 3 okt toernooi 13:00 Hauwert/Quick F1 (g) Westfriezen F1 (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
za 3 okt regulier 14:00 Westfriezen D1 (g) Vrone D1 (g) veld 1 D. (Denni) de Wit (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 4 okt regulier 10:00 Graftdijk DB1# (d) Westfriezen DB1# (d) Veld 1 N. (Nikki) Duin (Scheidsrechter), L. (Lois) Vlaar (Scheidsrechter) Graftdijk/Sportcomplex (V)
zo 4 okt regulier 11:25 Excelsior '53 D1# (g) Westfriezen D3 (g) Veld 1 Excelsior '53 (V)
zo 4 okt regulier 11:30 Westfriezen DA1 (d) - J.H.C. DA1# (d) - veld 1 N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 4 okt regulier 12:25 Commandeur/VVW DC1 (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 2 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 4 okt regulier 12:45 Westfriezen DS2 (d) - Spartanen DS2 (d) - veld 1 E. (Elly) Klijbroek (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 4 okt regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) Commandeur/VVW DS2 (d) zaal 1 P. (Piet) Raven (Scheidsrechter) Zwaag
zo 4 okt regulier 13:00 Quick/Hauwert DB1# (d) - Westfriezen DB2 (d) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Hauwert (V)
zo 4 okt regulier 13:10 Victoria O DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) Veld 1 T. (Tineke) Lentz (Scheidsrechter) Victoria O/Sportcomplex (V)
zo 4 okt regulier 13:15 Quick DS2 (d) - Westfriezen DS3 (d) - Veld 1 G. (Gerben) Gringhuis (Scheidsrechter) Quick (Zwaagdijk V)
zo 4 okt regulier 14:00 Westfriezen DS4 (d) - St. George DS2 (d) - veld 1 C. (Claudia) Malizia (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 4 okt regulier 15:15 SV De Valken DC1 (d) Westfriezen DC2 (d) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
ma 5 okt regulier 19:30 Westfriezen DMW2 (d) - Commandeur/VVW DMW2 (d) - veld 1 A. (Amber) Klijbroek (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 5 okt regulier 19:30 D.S.O. DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 DSO/Sportpark De Dogger (V)
do 8 okt beker 20:30 Vido DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) zaal 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), T. (Thom) Schoppen (Scheidsrechter) Vido/Beuk de
za 10 okt regulier 20:15 KSV DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) zaal 1 S. (Susan) Bron-Rood (Scheidsrechter), K. (Kim) van Kessel-Lute (Scheidsrechter) Waardergolf
za 17 okt regulier 19:45 HVBS DA1# (d) Westfriezen DA1 (d) zaal 1 I. (Ingrid) Bakker (Scheidsrechter), M. (Marga) Hessing (Scheidsrechter) Stormvogel
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend