Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 7 dec regulier 9:00 Westfriezen F2 (g) - D.T.S. '48 F1# (g) - Veld 1 M. (Merel) Veltrop (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Zwaag
za 7 dec regulier 9:00 Westfriezen F1# (g) - D.T.S. '48 F2 (g) - Veld 1 C. (Cindy) van Horssen (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Zwaag
za 7 dec regulier 9:00 KRAS/Volendam E3 (g) - Westfriezen E4 (g) - zaal 1 (nieuw) A. (Agatha) Duin-Schilder (Scheidsrechter) Opperdam
za 7 dec regulier 9:45 Westfriezen F4 (g) - Hauwert F2 (g) - Veld 1 B. (Baukje) Heck v (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Zwaag
za 7 dec regulier 9:45 Westfriezen F3 (g) - Spartanen F3 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Zwaag
za 7 dec regulier 10:30 Westfriezen E5 (g) - S.C. Dynamo E2 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 11:30 Westfriezen E3 (g) St. George E2 (g) Veld 1 K.E. (Kyara-Elize) Zwagerman (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 11:50 Commandeur/VVW D2# (g) Westfriezen D1 (g) zaal 1 - Dars Dars, de
za 7 dec regulier 12:30 Westfriezen E2 (g) St. George E1# (g) Veld 1 K.E. (Kyara-Elize) Zwagerman (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 13:30 Westfriezen E1 (g) - Spartanen E1 (g) - Veld 1 S. (Sanne) Kooter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 14:30 Westfriezen D3 (d) - A & O D2 (g) - Veld 1 S. (Sanne) Kooter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 15:15 Westfriezen D2 (g) - Niedorp D1# (g) - Veld 1 D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), B. (Britt) Rood (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 16:00 Westfriezen DC3 (d) - H.V.S. DC1 (d) - Veld 1 D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), B. (Britt) Rood (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 17:00 Westfriezen DC1 (d) Meteoor DC1 (d) Veld 1 S. (Shivannah) van Kalken (Scheidsrechter) Zwaag
za 7 dec regulier 18:00 Westfriezen DC2 (d) - Victoria O DC2 (d) - Veld 1 S. (Shivannah) van Kalken (Scheidsrechter) Zwaag
zo 8 dec regulier 10:30 Westfriezen DB1 (d) Vido DB1# (d) Veld 1 E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Zwaag
zo 8 dec regulier 11:30 Westfriezen DA1 (d) Commandeur/VVW DA1 (d) Veld 1 C. (Claudia) Malizia (Scheidsrechter) Zwaag
zo 8 dec regulier 12:45 Westfriezen DS1 (d) Westsite DS3 (d) Veld 1 A. (Andre) Zeldenthuis (Scheidsrechter) Zwaag
zo 8 dec regulier 14:00 Westfriezen DS2 (d) Westfriesland/SEW DS4 (d) Veld 1 R. (Ronald) Vellinga (Scheidsrechter) Zwaag
zo 8 dec regulier 15:15 Westfriezen DS3 (d) - St. George DS2# (d) - Veld 1 L. (Lotte) van Groningen (Scheidsrechter), T. (Tessa) Groningen, van (Scheidsrechter) Zwaag
wo 11 dec regulier 21:00 Westfriezen DMW1 (d) - SV De Valken DMW1 (d) - Veld 1 E. (Elly) Klijbroek (Scheidsrechter) Ados, de
za 14 dec regulier 9:00 Spartanen F1 (g) Westfriezen F1# (g) zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
za 14 dec regulier 10:00 Westfriezen E4 (g) - Westfriezen E3 (g) - Veld 1 L. (Liza) de Haan (Scheidsrechter), R. (Rosanne) Vlaar (Scheidsrechter) Zwaag
za 14 dec regulier 10:00 Commandeur/VVW E1 (g) Westfriezen E1 (g) zaal 1 - Dars Dars, de
za 14 dec regulier 10:00 KRAS/Volendam E2 (g) Westfriezen E5 (g) zaal 1 (nieuw) Opperdam
za 14 dec regulier 11:00 Westfriezen D1 (g) - Quick D1# (g) - Veld 1 L. (Liza) de Haan (Scheidsrechter), R. (Rosanne) Vlaar (Scheidsrechter) Zwaag
za 14 dec regulier 11:45 Westfriezen D2 (g) - Excelsior '53 D1 (g) - Veld 1 D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), A.N. (Amber) Malgoezar (Scheidsrechter) Zwaag
za 14 dec regulier 12:00 Commandeur/VVW DC3 (d) Westfriezen DC2 (d) zaal 1 - Dars Dars, de
za 14 dec regulier 13:20 Excelsior '53 F1# (g) Westfriezen F2 (g) Veld 1 Kloet, de
za 14 dec regulier 18:05 J.H.C. DB2 (d) Westfriezen DB1 (d) Zaal 1 Sport aan Zee 1
zo 15 dec regulier 10:00 Sporting Andijk F2 (g) Westfriezen F4 (g) zaal 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Klamp, de
zo 15 dec regulier 10:00 Hauwert F2 (g) Westfriezen F3 (g) veld 1 Sportzaal Teun Blokker
zo 15 dec regulier 11:00 OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA3 (d) Westfriezen DA1 (d) zaal 1 Elzenhagen
zo 15 dec regulier 11:00 D.T.S. '48 E2 (g) - Westfriezen E2 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Sluis, de
zo 15 dec regulier 11:00 St. George DC1# (d) - Westfriezen DC1 (d) - zaal 1 M. (Maureen) Schouten (Scheidsrechter) Koggenhal
zo 15 dec regulier 11:10 H.V. Blokker D1 (g) - Westfriezen D3 (d) - Veld 1 J. (Jochem) van de Berg (Scheidsrechter) Kreek, de
zo 15 dec regulier 11:15 Z.A.P. DS2 (d) Westfriezen DS1 (d) zaal 1 M. (Mark) Ellis (Scheidsrechter) Zwaluwenvlucht, de
zo 15 dec regulier 11:40 Petten DC2 (d) - Westfriezen DC3 (d) - Veld 1 K. (Karen) Warmerdam (Scheidsrechter) Molentocht
zo 15 dec regulier 11:50 Graftdijk DA1 (d) Westfriezen DA2 (d) zaal 1 M. (Marijke) Zeeman (Scheidsrechter), M. (Marieke) van Splunter (Scheidsrechter) Oosterven, de
zo 15 dec regulier 12:00 Hugo Girls DS4 (d) - Westfriezen DS3 (d) - Veld 1 Afgeschermd (Tijdwaarnemer), P. (Patricia) Groot (Wedstrijdsecretaris) Sportcentrum Noorderend
zo 15 dec regulier 13:00 Victoria O DS2 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 C.C.K. (Kees) Hageman (Scheidsrechter) Stap, de
zo 15 dec regulier 13:00 A & O DA1# (d) Westfriezen DA3 (d) Veld 1 Oosterhout
zo 15 dec regulier 13:00 Schagen DC2 (d) Westfriezen DC4 (d) Veld 1 Spartahal, de
za 4 jan regulier 9:50 Spartanen E2# (g) Westfriezen E2 (g) zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
za 4 jan regulier 10:00 Westfriezen DC2 (d) - SV De Valken DC1# (d) - Veld 1 J. (Jennifer) Hoogland (Scheidsrechter), A.N. (Amber) Malgoezar (Scheidsrechter) Zwaag
za 4 jan regulier 11:00 Westfriezen DC1 (d) - Victoria O DC1# (d) - Veld 1 J. (Jennifer) Hoogland (Scheidsrechter), A.N. (Amber) Malgoezar (Scheidsrechter) Zwaag
za 4 jan regulier 11:15 Westfriesland/SEW F4 (g) Westfriezen F4 (g) zaal 1 Dres, de
za 4 jan regulier 14:00 D.T.S. '48 D1 (g) Westfriezen D2 (g) Veld 1 Sluis, de
za 4 jan regulier 15:00 JuRo Unirek/VZV F1 (g) Westfriezen F2 (g) zaal 1 Zijveld, 't
za 4 jan regulier 16:00 Victoria O E2 (d) Westfriezen E3 (g) Veld 1 C.C.K. (Kees) Hageman (Scheidsrechter) Stap, de
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend