Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 31 aug regulier 10:00 Westfriezen F2 (g) - D.T.S. '48 F3 (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 10:00 Westfriezen D3 (g) - Westfriesland/SEW D5 (g) - veld 1 asfalt T. (Tessa) Kikkert (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), R. (Ronald) Vellinga (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 10:00 Westfriezen F1# (g) - D.T.S. '48 F1# (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 10:00 Graftdijk E1# (g) Westfriezen E3 (g) Veld 1 L. (Lynn) Volkstedt (Scheidsrechter), F. (Florine) de Boer (Scheidsrechter) Graftdijk/Sportcomplex (V)
za 31 aug regulier 10:45 Westfriezen E4 (g) - D.T.S. '48 E3 (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 10:50 Westfriezen DC2 (d) D.W.O.W. DC1# (d) veld 1 asfalt L. (Lois) Ossen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 10:55 Tonegido DC1# (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 Tonegido/Sportcomplex Tonegido (V)
za 31 aug regulier 11:00 Graftdijk D1# (g) Westfriezen D2 (g) Veld 1 L. (Lynn) Volkstedt (Scheidsrechter), F. (Florine) de Boer (Scheidsrechter) Graftdijk/Sportcomplex (V)
za 31 aug regulier 11:45 Westfriezen E5 (g) - D.W.O.W. E1 (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), D. (Daisy) Roos (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 12:00 Westfriezen DC1 (d) Schagen DC1 (d) veld 1 asfalt L. (Lois) Ossen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 31 aug regulier 12:15 Tornado D1# (g) Westfriezen D1 (g) Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), I. (Ingrid) Duin (Wedstrijdsecretaris) Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 31 aug regulier 19:30 Hollandia T DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) Veld 1 Hollandia T/Sportpark De Kuil (V)
zo 1 sep regulier 11:00 Westfriezen DA2 (d) Meteoor DA1 (d) veld 1 asfalt R.S.M. (Róbin) Besseling (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 1 sep regulier 11:00 Vido DC1# (d) Westfriezen DC4 (d) Veld 1 Vido/Sportpark De Dop (V)
zo 1 sep regulier 12:00 St. George DB1 (d) Westfriezen DB1 (d) Veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
zo 1 sep regulier 12:15 Westfriezen DS2 (d) Commandeur/VVW DS3 (d) veld 1 asfalt C. (Claudia) Malizia (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 1 sep regulier 13:30 Westfriezen DS1 (d) Commandeur/VVW DS2 (d) veld 1 asfalt Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 1 sep regulier 14:15 St. George DS2# (d) Westfriezen DS3 (d) Veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
ma 2 sep regulier 19:30 Westfriezen DMW1 (d) D.T.S. '48 DMW1 (d) veld 1 asfalt N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 10:00 Westfriezen D2 (g) - D.T.S. '48 D2 (g) - veld 1 asfalt S. (Sanne) Kooter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 10:00 Westfriezen E2 (g) - S.C. Dynamo E2 (g) - veld 2 kunstgras A. (Amber) Gitzels (Scheidsrechter), R. (Ruby) Geijsen (Scheidsrechter), R. (Roos) Bakker (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 10:00 Spartanen E1 (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 Spartanen (V)
za 7 sep regulier 11:00 Westfriezen D1 (g) - Westfriesland/SEW D1 (g) - veld 1 asfalt S. (Sanne) Kooter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 11:00 Westfriezen E3 (g) - Meteoor E1 (g) - veld 2 kunstgras A. (Amber) Gitzels (Scheidsrechter), R. (Ruby) Geijsen (Scheidsrechter), R. (Roos) Bakker (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 12:00 Westfriezen DC4 (d) Zwaluwen '30 DC1# (d) veld 2 kunstgras Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 7 sep regulier 16:00 Westfriesland/SEW DC2 (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 1 SEW/De Dres
zo 8 sep regulier 10:00 Sporting Andijk F1 (g) Westfriezen F2 (g) Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 8 sep regulier 10:30 Niedorp E2 (d) Westfriezen E4 (g) Veld 1 Niedorp/Sportcomplex Nieuwe Niedorp
zo 8 sep regulier 10:45 Westfriezen DB1 (d) Westfriesland/SEW DB3 (d) veld 1 asfalt R. (Roos) Bakker (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 8 sep regulier 11:45 Westfriezen DA1 (d) Spartanen DA1 (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 8 sep regulier 12:00 H.V. Blokker DS1 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 C. (Csilla) Boér (Scheidsrechter) Blokker (V)
zo 8 sep regulier 12:25 Sporting Andijk DC1 (d) Westfriezen DC2 (d) Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 8 sep regulier 12:40 Excelsior '53 DA1 (d) Westfriezen DA2 (d) Veld 1 Excelsior '53 (V)
zo 8 sep regulier 12:50 S.C. Dynamo DA2 (d) Westfriezen DA3 (d) Veld 1 Dynamo/Sportpark (V)
zo 8 sep regulier 13:00 Westfriezen DS3 (d) - Spartanen DS4 (d) - veld 1 asfalt R. (Ronald) Vellinga (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 8 sep regulier 13:10 Legmeervogels DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) Veld 1 M.R.R. (Roland) v.d. Zalm (Scheidsrechter), H. (Hans) v.d. Ham (Scheidsrechter) Legmeervogels (V)
zo 8 sep regulier 15:30 Quick E1 (g) Westfriezen E5 (g) Veld 1 Quick (Zwaagdijk V)
ma 9 sep regulier 19:30 Kleine Sluis DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 N. (Nico) Batenburg (Scheidsrechter) Kleine Sluis (V)
ma 9 sep regulier 20:00 Westfriezen DMW2 (d) - Sporting Andijk DMW1 (d) - veld 1 asfalt M. (Marjolein) Punter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 9:30 Westfriezen F2 (g) - Meteoor F1 (g) - veld 2 kunstgras M. (Milou) Bot (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 9:30 Westfriezen D3 (g) Meteoor D1 (g) veld 1 asfalt M. (Meagan) Eerbeek (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 9:30 Westfriezen F1# (g) - Commandeur/VVW F1# (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 10:00 Victoria O E2 (g) Westfriezen E3 (g) Veld 1 Victoria O/Sportcomplex (V)
za 14 sep regulier 10:00 D.T.S. '48 E1# (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 14 sep regulier 10:15 Westfriezen E4 (g) - SV De Valken E2 (g) - veld 2 kunstgras M. (Milou) Bot (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) van Horssen (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 10:30 Westfriezen DC2 (d) SV De Valken DC1# (d) veld 1 asfalt E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 11:00 Commandeur/VVW D2 (g) Westfriezen D2 (g) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
za 14 sep regulier 11:15 Westfriezen E2 (g) - Spartanen E2# (g) - veld 2 kunstgras L. (Liza) de Haan (Scheidsrechter), R. (Rosanne) Vlaar (Scheidsrechter), R.G.M. (Renee) Besseling (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 11:30 Westfriezen DC1 (d) KSV DC1 (d) veld 1 asfalt E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 14 sep regulier 13:00 S.C. Dynamo DC2 (d) Westfriezen DC4 (d) Veld 1 Dynamo/Sportpark (V)
zo 15 sep regulier 11:00 Meteoor DC2 (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
zo 15 sep regulier 11:15 Westfriezen DS2 (d) Spartanen DS3 (d) veld 1 asfalt N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 15 sep regulier 12:30 Westfriezen DS1 (d) Fulmen/Fidelitas DS1 (d) veld 1 asfalt E. (Ed) Wester (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 15 sep regulier 12:30 Tornado DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) Veld 1 J. (Jolanda) Hierck (Scheidsrechter), I. (Ingrid) Duin (Wedstrijdsecretaris) Tornado/Sportpark De Kabel (V)
zo 15 sep regulier 14:00 Quick DS2 (d) Westfriezen DS3 (d) Veld 1 Quick (Zwaagdijk V)
zo 15 sep regulier 14:20 Sporting Andijk DB1# (d) Westfriezen DB1 (d) Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
ma 16 sep regulier 19:30 Westfriezen DMW1 (d) - Meteoor DMW2 (d) - veld 1 asfalt A. (Anouk) Romein (Scheidsrechter), S. (Sophie) de Boer (Tijdwaarnemer) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 16 sep regulier 19:30 Excelsior '53 DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) Veld 1 Excelsior '53 (V)
di 17 sep beker 20:00 Westfriezen DS1 (d) KSV DS1 (d) Veld 1 W. (Willem) v. Troost (Scheidsrechter), J. (Jaap) Faber (Scheidsrechter) Zwaag
za 21 sep regulier 10:00 Excelsior '53 F2# (g) Westfriezen F2 (g) veld 2 kunstgras Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 10:00 Excelsior '53 E1# (g) Westfriezen E2 (g) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 10:00 Z.A.P. F1# (g) Westfriezen F1# (g) Veld 2 ZAP (V)
za 21 sep regulier 11:00 Westfriezen E3 (g) - Niedorp E1 (g) - veld 2 kunstgras Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Melanie) de Waard (Scheidsrechter), C. (Carina) Karsten (Wedstrijdsecretaris) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 11:00 Westfriezen E1 (g) - Commandeur/VVW E2 (g) - veld 1 asfalt Y. (Yael) Mulder (Scheidsrechter), M. (Merlyn) Lenssen (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 11:45 St. George E2 (g) Westfriezen E5 (g) Veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
za 21 sep regulier 12:00 Westfriezen D2 (g) - Spartanen D2 (g) - veld 1 asfalt D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), B. (Britt) Rood (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 12:30 Victoria O DC2 (d) Westfriezen DC2 (d) Veld 1 Victoria O/Sportcomplex (V)
za 21 sep regulier 13:00 Westfriezen D1 (g) - JuRo Unirek/VZV D1# (g) - veld 1 asfalt D. (Dana) Rood (Scheidsrechter), B. (Britt) Rood (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 14:00 Westfriezen DC3 (d) Victoria O DC3 (d) veld 1 asfalt J. (Jennifer) Hoogland (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 21 sep regulier 14:45 Vrone DC1 (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 1 Vrone (V)
zo 22 sep regulier 10:00 Meteoor E2 (g) Westfriezen E4 (g) Veld 1 Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
zo 22 sep regulier 11:00 Westfriezen DB1 (d) - Spartanen DB1# (d) - veld 1 asfalt L. (Lotte) van Groningen (Scheidsrechter), T. (Tessa) Groningen, van (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 22 sep regulier 11:00 H.V. Blokker D1 (g) Westfriezen D3 (g) Veld 1 C. (Csilla) Boér (Scheidsrechter) Blokker (V)
zo 22 sep regulier 11:00 SSV/Sporting S DA1 (d) Westfriezen DA3 (d) Veld 1 SSV (V)
zo 22 sep regulier 11:45 Commandeur/VVW DA1 (d) Westfriezen DA2 (d) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 22 sep regulier 12:00 Westfriezen DA1 (d) Lacom '91 DA1# (d) veld 1 asfalt R. (Ronald) Vellinga (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 22 sep regulier 12:20 VOS DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) Veld 1 K. (Kim) van Kessel-Lute (Scheidsrechter), S. (Susan) Bron-Rood (Scheidsrechter) VOS/Sportpark Bataaf (V)
zo 22 sep regulier 13:15 Westfriezen DS3 (d) Commandeur/VVW DS4 (d) veld 1 asfalt K. (Karlijn) Vriend (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 22 sep regulier 13:20 Victoria O DS3 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 Victoria O/Sportcomplex (V)
ma 23 sep regulier 19:00 KSV DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 KSV/Sportpark De Kruising (V)
ma 23 sep regulier 20:00 Westfriezen DMW2 (d) - Niedorp DMW1 (d) - veld 1 asfalt L. (Lisa) Reterink (Scheidsrechter), R. (Romy) van der Zaag (Scheidsrechter), E. (Esther) Swerissen-Kolken (Tijdwaarnemer) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend