Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
di 19 feb
20:00
WESTFRIEZEN JO19-1
Always Forward JO19-1
za 23 feb
10:15
Westfriezen JO11-2
Dindua JO11-2
za 23 feb
10:15
WESTFRIEZEN JO8-2
HSV Sport JO8-1
za 23 feb
10:30
Volendam (rkav) JO9-10
Westfriezen JO9-5
za 23 feb
11:00
VVS 46 MO11-1
Westfriezen MO11-1
za 23 feb
11:30
Westfriezen JO13-2007-1
SVA JO13-2007-1
za 23 feb
11:30
WESTFRIEZEN MO15-1
Always Forward MO15-1
za 23 feb
13:00
Westfriezen MO17-1
Winkel MO17-1
zo 24 feb
10:30
Victoria O 6
Westfriezen 6
zo 24 feb
10:30
Victoria O JO19-2
Westfriezen JO19-3
zo 24 feb
11:30
Westfriezen 3
VVS 46 2
zo 24 feb
12:00
Oosthuizen 4
Westfriezen 5
zo 24 feb
14:00
Westfriezen 1
VVW 1
zo 24 feb
14:00
Westfriezen 9
Sporting Andijk 3
di 26 feb
20:00
WESTFRIEZEN JO19-1
BLOKKERS JO19-1
za 9 mrt
8:45
Always Forward JO8-4
Westfriezen JO8-2
za 9 mrt
8:45
Blokkers de JO8-3
Westfriezen JO8-3
za 9 mrt
8:45
Welpen
Welpen
za 9 mrt
9:00
KGB JO8-1
Westfriezen JO8-1
za 9 mrt
9:00
Zouaven (de) JO10-1
Westfriezen JO10-1
za 9 mrt
9:00
Wieringermeer JO10-1
Westfriezen JO10-3
za 9 mrt
9:00
Westfriezen MO11-1
Atletico Club Amsterdam MO11-1
za 9 mrt
9:00
Westfriezen JO8-5
Sporting Andijk JO8-2
za 9 mrt
9:00
Westfriezen JO8-4
FC Den Helder JO8-2
za 9 mrt
9:00
Westfriezen JO9-4
SV Spartanen JO9-2
za 9 mrt
9:00
Westfriezen JO9-5
West Frisia JO9-4
za 9 mrt
9:15
Always Forward JO13-4
Westfriezen JO13-4
za 9 mrt
10:00
George st JO11-1
Westfriezen JO11-1
za 9 mrt
10:00
ZOB JO9-1
Westfriezen JO9-1
za 9 mrt
10:15
Dindua JO11-1
Westfriezen JO11-2
za 9 mrt
10:15
Westfriezen JO9-3
Strandvogels JO9-1
za 9 mrt
10:15
Westfriezen JO10-2
West Frisia JO10-3
za 9 mrt
10:15
Westfriezen JO9-2
SV Spartanen JO9-1
za 9 mrt
10:15
Westfriezen JO11-3
Sporting Andijk JO11-2
za 9 mrt
10:30
SV Spartanen JO11-3
Westfriezen JO11-4
za 9 mrt
11:00
WSV '30 JO13-2007-1
Westfriezen JO13-2007-1
za 9 mrt
11:15
Volendam (rkav) JO9-10
Westfriezen JO9-6
za 9 mrt
11:30
Westfriezen JO13-1
Volendam (rkav) JO13-3
za 9 mrt
11:30
Westfriezen MO13-1
Nieuwe Niedorp MO13-1
za 9 mrt
11:30
Westfriezen JO12-2
Sporting Andijk JO12-2
za 9 mrt
12:00
MOC JO14-1
Westfriezen JO14-2
za 9 mrt
12:00
Volendam (rkav) JO13-5
Westfriezen JO13-2
za 9 mrt
12:30
Spirit 30 (SC) JO12-2
Westfriezen JO12-1
za 9 mrt
12:30
Always Forward MO17-2
Westfriezen MO17-1
za 9 mrt
13:00
Westfriezen JO15-1
Purmersteijn JO15-4
za 9 mrt
13:00
Westfriezen JO14-1
Texel 94 JO14-1
za 9 mrt
13:00
Westfriezen MO15-1
Oosthuizen MO15-1
za 9 mrt
13:15
Grasshoppers JO13-2
Westfriezen JO13-3
za 9 mrt
13:30
Con Zelo JO17-1
Westfriezen JO17-2
za 9 mrt
14:30
Westfriezen JO17-3
Dindua JO17-1
za 9 mrt
14:30
Westfriezen JO15-2
ZOB JO15-3
za 9 mrt
14:30
Westfriezen MO15-2
Kleine Sluis MO15-1
za 9 mrt
16:15
Rijp (de) JO17-1
Westfriezen JO17-1
zo 10 mrt
10:00
Westfriezen 45+1
Berkhout 45+1
zo 10 mrt
11:00
Zuidermeer 2
Westfriezen 6
zo 10 mrt
11:00
VIOS-W JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 10 mrt
11:30
Berkhout 2
Westfriezen 5
zo 10 mrt
11:30
Westfriezen 2
Kolping Boys 2
zo 10 mrt
11:45
HSV Sport 1889 5
Westfriezen 4
zo 10 mrt
12:00
Medemblik FC JO19-2
Westfriezen JO19-3
zo 10 mrt
12:00
Westfriezen 3
Con Zelo 2
zo 10 mrt
14:00
RKEDO 5
Westfriezen 8
zo 10 mrt
14:00
Twisk TSV 2
Westfriezen 9
zo 10 mrt
14:00
Texel 94 1
Westfriezen 1
zo 10 mrt
14:00
Westfriezen 7
Always Forward 10
zo 10 mrt
14:00
Westfriezen JO19-2
Always Forward JO19-2
wo 13 mrt
19:30
Kleine Sluis 2
Westfriezen 3
za 16 mrt
8:45
Dindua JO10-1
Westfriezen JO10-2
za 16 mrt
8:45
West Frisia JO8-1
Westfriezen JO8-1
za 16 mrt
8:45
Blokkers de JO9-2
Westfriezen JO9-3
za 16 mrt
9:00
KGB JO9-3
Westfriezen JO9-4
za 16 mrt
9:00
Westfriezen JO8-4
Succes JO8-1
za 16 mrt
9:00
Westfriezen JO8-3
Hauwert 65 JO8-1
za 16 mrt
9:00
Westfriezen JO8-2
Grasshoppers JO8-1
za 16 mrt
9:00
Westfriezen JO9-6
Dindua JO9-1
za 16 mrt
9:15
RKEDO JO9-2
Westfriezen JO9-2
za 16 mrt
10:00
Opperdoes JO9-1
Westfriezen JO9-5
za 16 mrt
10:15
Dindua JO12-1
Westfriezen JO12-2
za 16 mrt
10:15
ZOB MO11-1
Westfriezen MO11-1
za 16 mrt
10:15
ZOB JO14-1
Westfriezen JO14-1
za 16 mrt
10:15
Westfriezen JO11-1
Volendam (rkav) JO11-4
za 16 mrt
10:15
Westfriezen JO9-1
Zouaven (de) JO9-2
za 16 mrt
10:15
Westfriezen JO10-1
Always Forward JO10-2
za 16 mrt
10:15
Westfriezen JO10-3
WSW JO10-1
za 16 mrt
10:15
Westfriezen JO11-4
Zouaven (de) JO11-3
za 16 mrt
10:30
SV Spartanen JO8-3
Westfriezen JO8-5
za 16 mrt
10:30
Strandvogels JO11-1
Westfriezen JO11-3
za 16 mrt
11:30
RCZ MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 16 mrt
11:30
Westfriezen JO12-1
West Frisia JO12-2
za 16 mrt
11:30
Westfriezen JO11-2
KGB JO11-2
za 16 mrt
11:30
Westfriezen JO13-4
Spirit 30 (SC) JO13-2
za 16 mrt
11:30
Westfriezen JO13-2007-1
Blokkers De JO13-2007-1
za 16 mrt
12:00
De Wherevogels JO15-3
Westfriezen JO15-2
za 16 mrt
12:15
Kwiek 78 JO13-1
Westfriezen JO13-1
za 16 mrt
12:30
LSVV MO15-1
Westfriezen MO15-2
za 16 mrt
13:00
ST West Frisia/Dindua MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 16 mrt
13:00
Westfriezen JO14-2
Kwiek 78 JO14-1
za 16 mrt
13:00
Westfriezen JO13-3
Dindua JO13-2
za 16 mrt
13:00
Westfriezen MO17-1
Dynamo MO17-1
za 16 mrt
14:00
Grasshoppers JO15-1
Westfriezen JO15-1
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 23 feb
9:00
Westfriezen F1 (g)
D.T.S. '48 F1 (g)
za 23 feb
9:00
Westfriezen F2# (g)
Hauwert F2 (g)
za 23 feb
9:45
Westfriezen E4 (g)
Quick E1# (g)
za 23 feb
10:45
Westfriezen E5 (g)
St. George E2 (g)
za 23 feb
11:45
Westfriezen E1 (g)
Lacom '91 E1 (g)
za 23 feb
12:45
Westfriezen D1 (g)
Commandeur/VVW D1 (g)
za 23 feb
13:30
Westfriezen D3 (d)
SV De Valken D1# (g)
za 23 feb
14:15
Westfriezen E3 (g)
Koedijk E2 (g)
za 23 feb
19:00
Westfriezen DA3 (d)
SSV/Sporting S DA1# (d)
zo 24 feb
8:45
Westfriezen E6 (g)
D.T.S. '48 E3# (g)
zo 24 feb
9:45
Westfriezen DC1 (d)
Spartanen DC1 (d)
zo 24 feb
10:45
Westfriezen DA2 (d)
S.C. Dynamo DA1 (d)
zo 24 feb
12:00
Westfriezen DA1 (d)
LHV DA1 (d)
zo 24 feb
13:15
Westfriezen DS1 (d)
Westsite DS3 (d)
zo 24 feb
14:30
Westfriezen DS2 (d)
D.T.S. '48 DS2 (d)
zo 24 feb
15:45
Westfriezen DS3 (d)
Commandeur/VVW DS4 (d)
ma 25 feb
21:00
Commandeur/VVW DMW3 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 27 feb
21:00
Westfriezen DMW1 (d)
Geel Zwart DMW2 (d)
di 5 mrt
21:00
Schagen DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
wo 6 mrt
21:00
Westfriezen DMW2 (d)
Niedorp DMW2 (d)
za 9 mrt
9:00
Westfriezen F2# (g)
Commandeur/VVW F3 (g)
za 9 mrt
9:00
Westfriezen F3 (g)
Excelsior '53 F3 (g)
za 9 mrt
10:00
Westfriezen E6 (g)
SV De Valken E3 (g)
za 9 mrt
11:00
Westfriezen E2 (g)
St. George E1# (g)
za 9 mrt
11:45
JuRo Unirek/VZV D2 (g)
Westfriezen D2 (g)
za 9 mrt
12:00
Westfriezen D4 (d)
Commandeur/VVW D3 (g)
za 9 mrt
12:05
Zaanstreek DC1# (d)
Westfriezen DC2 (d)
za 9 mrt
13:15
KSV E4 (g)
Westfriezen E5 (g)
za 9 mrt
17:55
KSV DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
za 9 mrt
18:30
Lacom '91 DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 10 mrt
9:00
De Blinkert E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
zo 10 mrt
10:00
C.S.V. Handbal DB2 (d)
Westfriezen DB2 (d)
zo 10 mrt
10:00
DSS F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
zo 10 mrt
11:00
Westfriezen DA2 (d)
SV De Valken DA1 (d)
zo 10 mrt
11:15
Sporting Andijk E1 (g)
Westfriezen E4 (g)
zo 10 mrt
11:40
Hauwert E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 10 mrt
11:40
DSS DS2 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 10 mrt
11:45
Hugo Girls DA1 (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 10 mrt
12:15
Westfriezen DS3 (d)
Quick DS2 (d)
zo 10 mrt
14:10
Hugo Girls DC1 (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 10 mrt
15:30
Geel Zwart DB2 (d)
Westfriezen DB1 (d)
di 12 mrt
21:00
Spartanen DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 13 mrt
21:00
Westfriezen DMW1 (d)
Meteoor DMW2 (d)
za 16 mrt
9:00
Westfriezen F1 (g)
JuRo Unirek/VZV F1 (g)
za 16 mrt
9:45
Westfriezen E5 (g)
Spartanen E2 (g)
za 16 mrt
10:45
Westfriezen E4 (g)
Commandeur/VVW E2 (g)
za 16 mrt
11:00
Zuidermeer F1 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 16 mrt
11:45
Westfriezen E3 (g)
Vido E2 (g)
za 16 mrt
12:45
Westfriezen E1 (g)
KSV E1 (g)
za 16 mrt
13:15
Excelsior '53 F2 (g)
Westfriezen F2# (g)
za 16 mrt
13:45
Westfriezen D2 (g)
Excelsior '53 D1# (g)
za 16 mrt
14:30
Westfriezen D3 (d)
Commandeur/VVW D2 (g)
za 16 mrt
15:15
Westfriezen D1 (g)
KSV D1 (d)
za 16 mrt
16:00
Westfriezen DC2 (d)
Vido DC2 (d)
zo 17 mrt
10:00
Westfriezen DC1 (d)
SV De Valken DC2 (d)
zo 17 mrt
11:00
Westfriezen DB2 (d)
Meteoor DB1 (d)
zo 17 mrt
11:00
SV De Valken E1# (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 17 mrt
11:15
H.V. Blokker E1# (g)
Westfriezen E6 (g)
zo 17 mrt
11:40
Niedorp D2 (d)
Westfriezen D4 (d)
zo 17 mrt
12:00
Westfriezen DB1 (d)
S.C. Dynamo DB1 (d)
zo 17 mrt
12:15
KRAS/Volendam DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 17 mrt
13:00
Westfriezen DS1 (d)
D.T.S. '48 DS1 (d)
zo 17 mrt
14:15
Westfriezen DA3 (d)
De Blinkert DA1 (d)
zo 17 mrt
16:00
Spartanen DS4 (d)
Westfriezen DS3 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend