Zaterdag is bij WF voortaan alcoholvrij   |    2 - feb - 2023

Vanaf komend weekeinde (4-2-2023) schenkt WF tot nader order geen alcohol meer in de kantine op de zaterdagen. Meerdere incidenten hebben het algemeen bestuur dit doen besluiten. Onze vrijwilligers werden geconfronteerd met misstanden rondom alcohol, jeugd en publiek. Vrijwilligers twijfelen of ze nog wel kantinedienst willen draaien. Dat kan niet de bedoeling zijn van het ‘helpen’ van je club. Velen van ons mogen graag even nazitten in de kantine en lusten ook graag een borrel, maar de kantinemedewerkers bepalen te allen tijde wanneer de kantine sluit en als ‘klant’ heeft men dat gewoon te accepteren! Wij waarderen onze vrijwilligers, zijn zuinig op ze en laten ze niet wegjagen door mensen die zich niet kunnen gedragen.

Het Algemeen Bestuur

 

Deel dit nieuwsbericht:     

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend