Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
zo 17 okt regulier 9:45 Westfriezen 45+1 06 s.v. Enkhuizen 45+1 07 A J (Jeroen) Gitzels (Assistent-scheidsrechter), J. (Jaap) Bakker (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 10:00 Westfriezen 35+1 12 Zouaven (de) 35+1 15 C D. (Danny) Keizer (Assistent-scheidsrechter), P.J. (Peter) Slagter (Assistent-scheidsrechter), P. (Piet) Slijkerman (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 10:00 Westfriezen 3 10 SV Spartanen 3 13 B Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 11:30 Westfriezen 2 08 Spirit 30 (SC) 2 05 A J.A.G.H. (Jeroen) Hardy (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 11:30 Beemster 4 Westfriezen 7 veld 1 Sportpark Insulindeweg
zo 17 okt regulier 11:30 Zouaven (de) 6 3 Westfriezen 6 4 veld A J. (Jasper) Altman (Assistent-scheidsrechter), S. (Sjors) Raven (Scheidsrechter) Sportpark De Kloet
zo 17 okt regulier 12:00 Westfriezen 10 14 HOSV 2 09 B H.J. (Hugo) Jansen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 12:00 VVW JO19-1 1 Westfriezen JO19-1 2 Veld A E (Ed) Meester (Scheidsrechter) Sportpark De Westrand
zo 17 okt regulier 12:15 VVS 46 6 5 Westfriezen 5 6 C Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R.A. (Ronald) Smit (Scheidsrechter) Sportpark VVS'46
zo 17 okt regulier 12:30 SEW 6 Kleedkamer 2 Westfriezen 11 Kleedkamer 4 Veld B J. (Jesse) Hoogland (Assistent-scheidsrechter), GT (Gerard) Schilder (Scheidsrechter) Sportpark De Dres
zo 17 okt regulier 14:00 Westfriezen 1 06 Hauwert 65 1 07 A N. (Nissan) Alhaddad (Scheidsrechter), G.J. (Gerrit) Sijm (Assistent-scheidsrechter), R.M. (Raimon) de Rooi (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 14:00 Westfriezen 12 10 RKEDO 6 13 B Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 17 okt regulier 14:00 Westfriezen 8 12 VVW 5 15 C J. (Joost) Meester (Assistent-scheidsrechter), N. (Nico) Beerepoot (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 okt regulier 9:30 Always Forward MO13-3 Westfriezen MO13-1 veld 4 Sportpark Wilhelmina
za 23 okt regulier 10:15 Westfriezen MO13-2 10 Schagen United MO13-3 13 B1 Sportpark 't Krijt
za 23 okt regulier 11:00 Sporting Andijk MO15-1 - Westfriezen MO15-2 - veld 1 R.J. (Richard) Bakker (Scheidsrechter) Sportpark Andijk
za 23 okt regulier 11:30 Westfriezen MO15-1 12 VVS 46 MO15-1 15 A Sportpark 't Krijt
za 23 okt regulier 12:45 JVC JO15-1 1 Westfriezen JO15-1 2 A Y. (Ysbrand) Haagsma (Scheidsrechter) Sportpark JVC
za 23 okt regulier 13:00 Westfriezen MO17-1 10 Medemblik FC MO17-1 13 A Sportpark 't Krijt
zo 24 okt regulier 10:30 HSV Sport 1889 3 7 Westfriezen 5 9 Veld C Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), J. (Jeroen) Gouverneur (Scheidsrechter) Sportpark De Kr Elleboog
zo 24 okt regulier 10:45 Hugo Boys 4 4 Westfriezen 4 6 Veld B - voetbal R.M. (Ricardo) Both (Assistent-scheidsrechter), A. (Arie) Strijbis (Scheidsrechter) Hugo's Sportpark
zo 24 okt regulier 11:30 Volendam (rkav) 2 Westfriezen 2 veld 1 H.L. (Bert) Wienholds (Scheidsrechter) Sportpark Volendam
zo 24 okt regulier 12:30 Hauwert 65 VR1 Westfriezen VR1 veld 1 Sportpark Hauwert '65
zo 24 okt regulier 14:00 Westfriezen 7 08 KFC 4 05 A Sportpark 't Krijt
zo 24 okt regulier 14:00 KGB 1 Westfriezen 1 veld 1 P.G. (Peter) Steur (Scheidsrechter) Sportpark De Rozeboom
do 28 okt beker 20:00 Westfriezen VR1 10 VVS 46 VR1 13 B R. (Roos) Sluiter (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 30 okt regulier 10:00 Westfriezen MO13-2 DWB MO13-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 okt regulier 10:00 Rijp (de) MO13-1 Westfriezen MO13-1 veld 2 Sportpark De Rijp
za 30 okt regulier 10:30 Alcmaria Victrix JO15-1 Westfriezen JO15-1 veld 1 Sportpark Egmonderhout
za 30 okt regulier 10:30 s.v. Enkhuizen MO15-2 Westfriezen MO15-2 veld 4 (D) Sportpark Immerhorn
za 30 okt regulier 12:15 s.v. Enkhuizen MO15-1 Westfriezen MO15-1 veld 6 (F) Sportpark Immerhorn
zo 31 okt regulier 9:45 Westfriezen 35+1 Hauwert 65 35+1 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 9:45 Westfriezen 45+1 SEW 45+1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 10:00 Westfriezen 3 Nieuwe Niedorp 2 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 10:00 SEW 5 Westfriezen 10 veld 1 Sportpark De Dres
zo 31 okt regulier 11:00 Sporting Andijk 3 Westfriezen 8 veld 2 Sportpark Andijk
zo 31 okt regulier 11:30 Westfriezen 2 LSVV 2 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 11:30 Westfriezen VR1 RKEDO VR3 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 11:30 Dynamo 3 4 Westfriezen 5 1 A Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R (Robbert) Dol (Scheidsrechter) Sportpark Dynamo
zo 31 okt regulier 12:00 Westfriezen 4 Schagen United 5 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 12:00 KGB 4 Westfriezen 6 veld 2 Sportpark De Rozeboom
zo 31 okt regulier 12:00 OFC 3 Westfriezen 12 veld 2 Sportpark OFC
zo 31 okt regulier 13:15 Westfriezen 9 Zouaven (de) 7 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 14:00 Westfriezen 1 Con Zelo 1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 14:00 Westfriezen 11 Dynamo 4 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 31 okt regulier 15:00 Westfriezen 7 WBSV 4 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 6 nov regulier 10:00 Westfriezen MO13-1 MOC MO13-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 6 nov regulier 11:15 Strandvogels MO17-1 Westfriezen MO17-1 veld 1 Sportpark Strandvogels
za 6 nov regulier 11:30 Westfriezen MO15-2 Opperdoes MO15-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 6 nov regulier 12:00 Wiron MO13-1 Westfriezen MO13-2 veld 2 Sportpark Wiron
za 6 nov regulier 12:50 Always Forward MO15-2 Westfriezen MO15-1 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 6 nov regulier 13:00 Westfriezen JO15-1 VV Alkmaar MO16-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 10:00 Westfriezen 6 Spirit 30 (SC) 3 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 10:30 Victoria O 5 Westfriezen 11 veld 1 Sportpark Victoria O
zo 7 nov regulier 10:30 DWB 35+1 Westfriezen 35+1 veld 1 Sportpark De Weere
zo 7 nov regulier 11:00 ZAP 2 Westfriezen 2 veld 1 Sportpark De Zwaluw
zo 7 nov regulier 12:00 Westfriezen 5 Berkhout 2 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 12:00 Volendam (rkav) 5 Westfriezen 7 veld 4 Sportpark Volendam
zo 7 nov regulier 12:00 VVW 4 Westfriezen 3 veld 1 Sportpark De Westrand
zo 7 nov regulier 12:00 Kolping Boys 3 Westfriezen 4 veld 3 Sportpark De Nollen
zo 7 nov regulier 14:00 Westfriezen 12 Dynamo 5 veld 2 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 14:00 Westfriezen 8 Always Forward 6 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 14:00 Westfriezen 10 Victoria O 4 veld 3 Sportpark 't Krijt
zo 7 nov regulier 14:00 Grasshoppers 1 Westfriezen 1 veld 1 Sportpark De Weyver
zo 7 nov regulier 14:00 VVW VR1 Westfriezen VR1 veld 1 Sportpark De Westrand
zo 7 nov regulier 14:00 Woudia 5 - Westfriezen 9 - veld 2 Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark Woudia
za 13 nov beker 12:15 Kwiek 78 MO15-1 7 Westfriezen MO15-1 8 A T. (Theo) Braas (Scheidsrechter) Sportpark Kwiek 78
za 13 nov beker 14:30 Westfriezen MO17-1 Oosthuizen MO17-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 14 nov regulier 9:30 Rijp (de) 45+3 Westfriezen 45+1 veld 1 Sportpark De Rijp
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend