Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 23 nov regulier 8:45 SV Spartanen JO9-4 Westfriezen JO9-6 2-veld B Sportpark Spartanen
za 23 nov regulier 8:45 Dindua JO8-1 Westfriezen JO8-2 veld 1 Dindua Sportpark Immerhorn
za 23 nov regulier 8:45 Blokkers de JO9-3 Westfriezen JO9-3 veld 2 Sportpark De Blokkers
za 23 nov regulier 9:00 Westfriezen JO9-4 14B Sporting Andijk JO9-1 09B C1a Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-4 06B DESS JO8-1 07B C2a Afgeschermd (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-1 12B Zouaven (de) JO8-1 15B B2a I. (Irfan) Arroun (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-3 10B Westfriezen JO8-6 13B B2b Afgeschermd (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 9:00 Westfriezen JO9-5 08B Zwaagdijk RKVV JO9-1 05B C1b Afgeschermd (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 9:00 Hauwert 65 JO12-1 Westfriezen JO12-4 veld 2 Sportpark Hauwert '65
za 23 nov regulier 9:00 KGB JO9-1 Westfriezen JO9-1 veld 4 Sportpark De Rozeboom - KGB
za 23 nov regulier 9:30 Ilpendam JO10-2 8 R Westfriezen JO10-6 5 R veld 2 Sportpark Ilpendam
za 23 nov regulier 9:30 Valken de JO8-2 Westfriezen JO8-5 veld 2 Sportpark De Valken
za 23 nov regulier 10:00 Westfriezen MO13-1 04 Purmerend MO13-1 03 A Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:00 DZS JO17-1 Westfriezen JO17-1 veld 1 Sportpark Neck-Wijdewormer
za 23 nov regulier 10:00 Woudia JO10-1 C-links Westfriezen JO10-3 D-rechts B-veld Afgeschermd (Spelbegeleider) Sportpark Woudia
za 23 nov regulier 10:00 ALC JO11-1 Westfriezen JO11-3 veld 1 Sportpark ALC
za 23 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-5 10A VVW JO10-2 13A C1a A. (Aino) Graafmans (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-7 08A Valken de JO10-2 05A C2a Y. (Yannick) Nootebos (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:15 Westfriezen JO9-2 06A Blokkers de JO9-2 07A B2a R. (Ruben) de Haan (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-4 12A ZOB JO10-2 15A B2b Afgeschermd (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-2 14A West Frisia JO10-1 09A B1a S. (Stijn) Kossen (Spelbegeleider) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 10:45 KSV JO13-1 13 Westfriezen JO13-1 07 Veld A Afgeschermd (Begeleider SOIII), B.S.P.W (Brian) van Egmond (Scheidsrechter) Sportpark De Kruising
za 23 nov regulier 11:00 Castricum FC MO17-1 Westfriezen MO17-1 veld 5 G. (Gijs) Schreuder (Scheidsrechter) Sportpark Noord End
za 23 nov regulier 11:00 EVC JO12-1 9L Westfriezen JO12-1 10L veld Bv J. (Jeroen) Klein (Scheidsrechter) Sportpark EVC
za 23 nov regulier 11:30 Westfriezen JO13-3 16 Zouaven (de) JO13-4 11 A D. (Daan) de Boer (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 11:30 Westfriezen JO12-3 10B Blokkers de JO12-3 13B C2 Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 11:30 Westfriezen JO11-2 12B SEW JO11-2 15B B2 Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 11:30 Westfriezen JO12-2 08B WSW JO12-1 05B C1 J. (Jens) van de Nes (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 11:30 Westfriezen JO11-1 14B KGB JO11-1 09B B1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 11:30 Zouaven (de) JO14-2 Westfriezen JO14-2 veld 4 Sportpark De Kloet- Zouaven
za 23 nov regulier 11:30 Sporting Andijk JO14-1 Westfriezen JO14-1 veld 3 Sportpark Andijk
za 23 nov regulier 12:30 Sporting Andijk JO14-2 Westfriezen JO14-3 veld 2 Sportpark Andijk
za 23 nov regulier 13:00 Westfriezen JO15-1 06 JVC JO15-1 07 A T. (Tycho) Dijkhuijsen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 13:00 Westfriezen MO15-1 04 Wieringermeer MO15-1 03 C J. (Jelmer) Zuidstra (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 13:00 Westfriezen JO13-2 12A KSV JO13-2 09A B A. (André) v.d. Molen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 14:30 Westfriezen JO15-2 08 West Frisia JO15-2 03 A S. (Sander) Eppinga (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 14:30 Westfriezen MO19-1 10 Schagen United MO19-2 13 B G. (Gerard) Niemeijer (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 23 nov regulier 15:00 Flevo JO16-1 Westfriezen JO16-1 veld 1 Sportpark De Meer - Flevo
zo 24 nov regulier 10:00 Westfriezen 4 14 HSV Sport 1889 5 09 B R.M. (Ricardo) Both (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 10:00 Westfriezen JO19-3 16 Always Forward JO19-1 11 C Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 10:30 HOSV 3 Westfriezen 6 veld 1 Sportpark HOSV
zo 24 nov regulier 10:30 Berkhout 3 - Westfriezen 5 - veld 1 Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R (Ramon) Blaauwbroek (Scheidsrechter) Sportpark De Wenken- Berkhout
zo 24 nov regulier 10:45 SV Spartanen JO19-1 Westfriezen JO19-1 1-veld A Sportpark Spartanen
zo 24 nov regulier 11:00 West Frisia 45+1 Westfriezen 45+1 veld 2 Dindua J (Jeroen) Gitzels (Assistent-scheidsrechter) Sportpark Immerhorn
zo 24 nov regulier 11:30 Westfriezen 2 08 ZAP 2 05 A M.A.M. (Marcel) Huijboom (Scheidsrechter), H. (Hans) van Tongelen (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 12:00 Westfriezen 35+1 12 Rijp (de) 35+1 15 C D. (Danny) Keizer (Assistent-scheidsrechter), A. (Arjan) Pasteuning (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 12:00 Westfriezen 3 10 Schagen United 2 13 B J. (Jan) van der Hout (Scheidsrechter), F (Frits) vd Molen (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 12:00 KGB 6 Westfriezen 8 veld 4 Sportpark De Rozeboom - KGB
zo 24 nov regulier 14:00 Westfriezen 7 16 MOC 2 11 C Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 14:00 Westfriezen 1 06 Winkel 1 07 A Afgeschermd (Rapporteur scheidsrechter AV), H. (Henk) Grent (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R.M. (Raimon) de Rooi (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 24 nov regulier 14:00 Westfriezen VR1 14 Limmen VR3 09 B S. (Simone) Hoedjes (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 8:45 ZOB JO13-2 Westfriezen JO13-2 veld 1 Sportpark Zuidooster
za 30 nov regulier 8:45 Spirit 30 (SC) JO8-3 Westfriezen JO8-4 veld 2 Sportpark Spirit'30
za 30 nov regulier 8:45 Always Forward JO12-6 Westfriezen JO12-3 veld 3 Sportpark Wilhelmina
za 30 nov regulier 8:45 Always Forward JO11-3 Westfriezen JO11-1 veld 3 Sportpark Wilhelmina
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO10-6 Volendam (rkav) JO10-7 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO9-3 Medemblik FC JO9-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-6 Blokkers de JO8-3 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-2 Always Forward JO8-3 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO8-5 SEW JO8-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Westfriezen JO9-6 Always Forward JO9-4 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 9:00 Zouaven (de) JO9-2 Westfriezen JO9-2 veld 1 Sportpark De Kloet- Zouaven
za 30 nov regulier 9:00 Zouaven (de) JO12-2 Westfriezen JO12-2 veld 2 Sportpark De Kloet- Zouaven
za 30 nov regulier 9:00 Kolping Boys JO10-2 Westfriezen JO10-2 veld 3 Sportpark De Nollen
za 30 nov regulier 9:15 VVS 46 JO9-2 7 Westfriezen JO9-4 8 C1-B S. (Stein) Beerepoot (Spelbegeleider) Sportpark VVS'46
za 30 nov regulier 9:30 Woudia JO14-1 A-links Westfriezen JO14-2 B-rechts A-veld J (Joost) Kruiver (Scheidsrechter) Sportpark Woudia
za 30 nov regulier 9:30 Woudia JO11-1G G-links DTS '48 Westfriezen JO11-2 H-rechts DTS '48 B-veld Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark Woudia
za 30 nov regulier 9:45 Always Forward JO9-5 Westfriezen JO9-5 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 30 nov regulier 10:00 Westfriezen JO13-3 West Frisia JO13-2 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 10:00 Westfriezen JO11-3 VVW JO11-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 10:00 DESS JO8-1 - Westfriezen JO8-3 - veld a2 Sportpark DESS
za 30 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-7 Zouaven (de) JO10-5 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 10:15 Westfriezen JO9-1 VVS 46 JO9-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 10:15 Westfriezen JO10-3 Valken de JO10-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 10:30 Sporting Krommenie JO8-1 Westfriezen JO8-1 veld 4 Sportpark Provily - Sport Krom
za 30 nov regulier 10:45 Always Forward JO10-1 Westfriezen JO10-1 veld 2 Sportpark Wilhelmina
za 30 nov regulier 11:00 ADO '20 MO13-1 Westfriezen MO13-1 veld 5 Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
za 30 nov regulier 11:00 HSV Sport 1889 JO10-1 5 Westfriezen JO10-5 10 Veld B1 P. (Patrick) van Dregt (Spelbegeleider) Sportpark De Kr Elleboog
za 30 nov regulier 11:30 Westfriezen JO14-3 Hauwert 65 JO14-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 11:30 Westfriezen JO12-4 West Frisia JO12-2 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 Zouaven (de) JO12-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 11:30 Opperdoes MO13-1 Kleedkamer 5 Westfriezen MO13-2 Kleedkamer 2 Veld A M. (Matthijs) Reijsenbach (Scheidsrechter) Sportpark Opperdoes
za 30 nov regulier 11:45 Volendam (rkav) JO10-5 Westfriezen JO10-4 veld 5 Sportpark Volendam
za 30 nov regulier 13:00 Westfriezen JO13-1 Alcmaria Victrix JO13-1 veld 1 Afgeschermd (Begeleider SOIII), B.C.J. (Brian) van Alphen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 13:00 Westfriezen JO14-1 Vrone JO14-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 13:00 West Frisia JO15-1 Westfriezen JO15-1 veld 2 West Frisia Sportpark Immerhorn
za 30 nov regulier 13:15 Always Forward MO15-2 Westfriezen MO15-1 veld 3 Sportpark Wilhelmina
za 30 nov regulier 13:30 Grasshoppers JO15-1 - Westfriezen JO15-2 - veld 2 J. (Jos) Hoogland (Scheidsrechter) Sportpark De Weyver
za 30 nov regulier 14:30 Westfriezen JO17-1 Zouaven (de) JO17-1 veld 3 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 14:30 Westfriezen MO17-1 Sporting Krommenie MO17-1 veld 1 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 14:30 Westfriezen JO16-1 Valken de JO16-1 veld 2 Sportpark 't Krijt
za 30 nov regulier 14:30 Medemblik FC JO17-1 5 Westfriezen JO17-2 6 D Sportpark Medemblik
za 30 nov regulier 14:45 DTS MO19-1 Westfriezen MO19-1 veld 1 (licht) Sportpark Sint Maarten - DTS
zo 1 dec regulier 10:00 Westfriezen 6 VVS 46 6 veld 1 Sportpark 't Krijt
zo 1 dec regulier 10:00 Ilpendam 35+1 Westfriezen 35+1 veld 1 Sportpark Ilpendam
zo 1 dec regulier 11:30 SEW JO19-1 Westfriezen JO19-3 veld 2 Sportpark De Dres SEW
zo 1 dec regulier 11:30 KFC 2 Westfriezen 2 veld 1 mevr M. (Marisca) Overtoom (Scheidsrechter) Sportpark De Koog
zo 1 dec regulier 11:30 Flevo VR1 Westfriezen VR1 veld 2 S. (Simone) Hoedjes (Assistent-scheidsrechter), R. (Rowan) Schaafstra (Assistent-scheidsrechter), L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter) Sportpark De Meer - Flevo
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend