TRAININGSTIJDEN VELD

HANDBALTRAINING VELD BIJ WF

We starten de trainingen in het onderstaande schema vanaf 21 augustus 2018.
We trainen bij WF van 21 augustus tot 19 oktober 2018 en van 25 maart tot 14 juni 2019.

Teams die eerder dan 21 augustus willen trainen, en een trainer hebben die tijd heeft, kunnen op de onderstaande uren gewoon trainen.
Dames 1 en de A1 beginnen in overleg met de hoofdtrainer op 1 augustus. 

WF handbalbestuur

BUITEN  
Trainingsdag Tijd  A of K team 1 Trainer 1 Team 2 Trainer 2
             
Maandag 17.00-18.00..Asfalt D2 Dana Jong D4 Margreet Vijn
Maandag 18.00-19.00 Asfalt C1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
Maandag 19.00-20.00 Asfalt Rec. Handbal Competitie, niet elke week niet elke week!  
Maandag 20.00-21.00 Asfalt Rec. Handbal Competitie, niet elke week niet elke week!  
   
Maandag 17.00-18.00 Kunstgras F1 Tim van Amstel E6 vacature
Maandag 18.30-19.30 Kunstgras A3 Siem Besseling B2 Fiona van der Ploeg
Maandag 19.30-20.30 Kunstgras Dames 3 Arjen Schutte Dam 2 Johan Grooten
   
Dinsdag 16.00-17.00 Asfalt E1 en E2 Hans Eilers  
Dinsdag 17.00-18.00 Asfalt E3 Joris Kleinloog E4  Gerrie Besseling
Dinsdag 18.00-19.00 Asfalt D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Dinsdag 19.00-20.00 Asfalt B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Dinsdag 20.00-22.00 Asfalt Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
   
Dinsdag 17.00-18.00 Kunstgras  
Dinsdag 18.00-19.00 Kunstgras E5 Hans Clobus en Sonja v.W.  
Dinsdag 19.00-20.00 Kunstgras  
   
Woensdag 16.00-17.00 Asfalt  
Woensdag 17.00-18.00 Asfalt D2 Vacature D4 Vacature ( Mar. Ben???)
Woensdag 18.00-19.00 Asfalt C1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
Woensdag 19.00-20.00 Asfalt Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
Woensdag 20.00-21.00 Asfalt Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
   
Woensdag 16.00-17.00 Kunstgras  
Woensdag 17.00-18.00 Kunstgras F1 Tim van Amstel E6 Arjen Schutte 
Woensdag 18.00-19.00 Kunstgras A3 Siem Besseling / Kayra B2 Fiona van der Ploeg
Woensdag 19.00-20.00 Kunstgras  
   
Donderdag 16.00-17.00 Asfalt E1 en E2 Margreet Vijn  
Donderdag 17.00-18.00 Asfalt E3 Pim van Zwol E4  Vacature 
Donderdag 18.00-19.00 Asfalt D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Donderdag 19.00-20.15 Asfalt B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Donderdag 20.15-21.30 Asfalt Dames 3  Ronald Vellinga Dam 2 Johan Grooten
   
Donderdag 17.00-18.00 Kunstgras  
Donderdag 18.00-19.00 Kunstgras E5 Hans Clobus en Sonja v.W.

Donderdag 19.00-20.00 Kunstgras  


Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor